Piotr Fronczewski

Noty

Ostatnia akcja

03-09-2009 13:50 | Komentarze: 0
Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak Seksmisja, Killer czy Vinci, tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli.
Ostatnia akcj to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcj...

Renifer Niko ratuje Święta

31-01-2010 15:35 | Komentarze: 0
Małego renifera Niko samotnie wychowała mama, ponieważ jego tata jest członkiem legendarnej Powietrznej Eskadry Świętego Mikołaja. Niko nigdy nie spotkał taty, ale bardzo go podziwia i chciałby w przyszłości być taki jak on. Marzy o tym, aby dostać się do ekipy najbardziej odlotowych r...

Tulipan (DVD)

24-03-2010 11:06 | Komentarze: 0
Wiosną 1987 roku, kiedy Tulipan po raz pierwszy pojawił się na ekranach polskich telewizorów, wybuchł skandal. Na serial posypały się gromy. Protestowały kobiety, duża część prasy, księża. Mówiono, że Tulipan propaguje nihilizm, demoralizuje, a postacie takie jak tytuł...

Sęp

07-02-2012 11:39 | Komentarze: 0
W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) - policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) - k...

Gwiazda Kopernika

25-11-2012 12:13 | Komentarze: 0
Mikołaj Kopernik, syn toruńskiego kupca, jest bystrym i ciekawym świata dzieckiem. Gdy ma dziesięć lat, niderlandzki astrolog Paul van de Volder przepowiada mu wielką przyszłość, czym rozwija w chłopcu zainteresowanie gwiazdami. Paul van de Volder ponownie pojawia się w życiu Mikołaja, ...

Książę mgły (audiobook)

03-01-2013 12:52 | Komentarze: 0
Rodzina Carverów (trójka dzieci, Max, Alicja, Irina, i ich rodzice) przeprowadza się w roku 1943 do małej osady rybackiej, na wybrzeżu Atlantyku, by zamieszkać w domu, który niegdyś należał do rodziny Fleishmanów. Ich dziewięcioletni syn Jacob utonął w morzu. Od pierwszych dni dzieją ...

Pałac północy (audiobook)

03-01-2013 13:01 | Komentarze: 0
Kalkuta, 1932. Ben, wychowanek sierocińca St. Patrick, skończył już 16 lat - podobnie jak jego przyjaciele, będzie musiał opuścić dom dziecka i się usamodzielnić. W dniu pożegnalnej imprezy poznaje swoją rówieśniczkę Sheere i zabiera ją do Pałacu Północy na spotkanie tajnego stowa...

Światła września (audiobook)

03-01-2013 13:13 | Komentarze: 0
Jest rok 1936, Simone Sauvelle po śmierci męża zostaje praktycznie bez środków do życia. Dzięki pomocy sąsiada udaje jej się dostać pracę jako ochmistrzyni normandzkiej rezydencji Lazarusa Janna, wynalazcy i właściciela fabryki zabawek. Pani Sauvelle wraz z dziećmi: 14-letnią Irene i ...

Skubani

13-12-2013 17:07 | Komentarze: 0
Nagrodzony Oscarem producent Shreka zaprasza na szaloną podróż w czasie w towarzystwie dwóch niedopasowanych indyków, które sprawią, że już żaden człowiek nie zrobi im koło pióra.

Przezabawna animowana komedia o ptakach, które zamierzają zmienić bieg historii i sprawić, że ...

Akademia pana Kleksa

06-03-2014 15:16 | Komentarze: 0
Adaś Niezgódka w magiczny sposób trafia do bajkowego świata Pana Kleksa, bohatera książeczki Jana Brzechwy. Pan Kleks jest nauczycielem i czarodziejem w jednej osobie, więc na jego lekcjach nie sposób się nudzić. Zwłaszcza, gdy są to lekcje kleksografii. Adaś poznaje nie tylko uroki zaczarowanej krainy, ale także jej mroczne tajemnice.

Podróże Pana Kleksa

06-03-2014 15:28 | Komentarze: 0
Kiedy w Bajdocji odbywa się Festiwal Bajek, Król Apolinary życzy sobie, by spisano je specjalnym magicznym atramentem. Ten zostaje jednak zniszczony przez pułkownika Alojzego Bąbla, wysłannika wrogiego Bajdocji Wielkiego Elektronika. W niebezpieczną misję, mającą na celu odnalezienie nowego atramentu, wyrusza pan Ambroży Kleks. Wkrótce również on zmuszony będzie do konfrontacji z wrogim imperatorem i armią robotów, będących pod jego dowództwem.

Pan Kleks w kosmosie

06-03-2014 15:36 | Komentarze: 0
Dzieci z Państwowego Domu Dziecka w Maliszewie otrzymują na gwiazdkę komputer, będący prezentem od jednego z byłych wychowanków tej placówki, Jacka Bronowskiego. W nocy komputer sam się włącza i opowiada dzieciom historię, która ma się wydarzyć za 25 lat.

Po ucieczce Wielkiego Elek...

Tryumf pana Kleksa

06-03-2014 15:50 | Komentarze: 0
Tomek Miłkowski prawdopodobnie straci pracę rysownika komiksów. Kiedy pogrąża się w ponurych myślach, jego wzrok pada na półkę z książkami, gdzie znajduje się opowieść o panu Kleksie. Tomek zaczyna szkicować nową historię przygód Ambrożego Kleksa.

Kajko i Kokosz #1: Szkoła Latania (słuchowisko)

24-10-2014 10:03 | Komentarze: 0
Za górami, za lasami, gdzieś tak na oko pośrodku świata – który, jak wiadomo, jest płaski – stoi gród. A tam? Honor. Odwaga. Odrobina magii. Plotki z kumami. I mnóstwo dobrego humoru. 

Przedstawiamy słuchowisko na podstawie komiksu Janusza Christy Kajko i Kokosz. Szkoła...

Wieści

Piotr Fronczewski w Twierdzy 3

12-08-2011 14:28 | Mateusz 'TheProdigy' Gołaszewski | Komentarze: 0
Jak można przeczytać na oficjalnej stronie firmy Cenega, narratorem w najnowszej części Twierdzy będzie znany aktor Piotr Fronczewski.
Pojawią się audiobooki Harry'ego Pottera

Pojawią się audiobooki Harry'ego Pottera

08-07-2011 14:26 | Bartłomiej 'baczko' Łopatka | Komentarze: 8
W tym roku, nakładem wydawnictwa Media Rodzina, ukażą się audiobooki wszystkich siedmiu części przygód Harry'ego Pottera. Sześć będzie w interpretacji Piotra Fronczewskiego, jedna – Wiktora Zborowskiego.
Zwiastun polskiego thrillera

Zwiastun polskiego thrillera

01-02-2012 20:27 | Jakub 'Fiszer' Krakowiak | Komentarze: 10
Od wczoraj można oglądać zwiastun polskiego thrillera Sęp. Film ma być produkcją, która zaoferuje widzom mocną rozrywkę na światowym poziomie. Twórcy przyznają się do inspiracji Infiltracją Martina Scorsese. » więcej
Słuchowisko na podstawie komiksu z serii Kajko i Kokosz

Słuchowisko na podstawie komiksu z serii Kajko i Kokosz

10-09-2014 16:51 | Mały Dan | Komentarze: 0

Najnowsza produkcja Studia Sound Tropez, czyli Kajko i Kokosz. Szkoła Latania na podstawie komiksu Janusza Christy, będzie miała swoją premierę w październiku podczas Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. W rolach tytułowych wystąpili Abelard Giza i Wojtek Tremiszewski z Kabaretu Limo, a wśród obsady znalazły się takie gwiazdy, jak Piotr Fronczewski, Jacek Braciak i Arkadiusz Jakubik. Zapowiedź słuchowiska można sprawdzić tutaj.

» więcej
Aktorzy opowiadają o polskiej wersji Tormenta

Aktorzy opowiadają o polskiej wersji Tormenta

27-01-2017 13:52 | Jan 'gower' Popieluch | Komentarze: 0

Techland opublikował film, w którym twórcy dubbingu gry Torment: Tides of Numenera opowiadają o szczegółach ich pracy i dostosowywaniu dialogów do specyfiki języka polskiego. W materiale usłyszymy reżysera Michała Konarskiego oraz aktorów: Piotra Fronczewskiego (narrator), Andrzeja Blumenfelda (Aligern) i Aleksandry Szwed (Matkina).

» więcej
Piotr Fronczewski opowiada o Torment: Tides of Numenera

Piotr Fronczewski opowiada o Torment: Tides of Numenera

30-01-2017 21:33 | Joanna 'Shadov' Walczak | Komentarze: 0

Kilka dni temu mogliśmy posłuchać jak aktorzy dubbingowi opowiadają o swoich wrażeniach z gry Torment: Tides of Numenera. Dziś Techland oddaje w ręce graczy kolejny filmik promocyjny, tym razem jest to wywiad z Piotrem Fronczewskim, który opowiada o swojej roli – narratora gry.

» więcej