» Questy » Pierwszy Dedekowy Quest Scenopisarski

Pierwszy Dedekowy Quest Scenopisarski

Pierwszy Dedekowy Quest Scenopisarski

Grasz w D&D albo pokrewne gry? Poprowadziłeś świetną sesję i chciałbyś się nią podzielić? A może masz pomysł na fantastyczne miejsca, niespodziewane zwroty akcji, straszliwych wrogów, śmiertelnie groźne pułapki czy intrygujące postacie niezależne? Jeśli tak, Pierwszy Dedekowy Quest Scenopisarski czeka właśnie na Ciebie!

Zadanie polega na napisaniu scenariusza, który Mistrz Podziemi / Mistrz Gry będzie mógł dołączyć do prowadzonej kampanii. Może być to przygoda do dowolnej edycji D&D albo do któregoś z pokrewnych systemów (np. do Pathfindera, Labirynth Lorda czy 13th Age). Nie ma dokładnych wymagań co do objętości, ale ważne, żeby scenariusz można było poprowadzić z małą liczbą przygotowań, więc statystyki BN-ów i potworów czy dokładne opisy miejsc są mile widziane.

Osobą odpowiedzialną za weryfikację Questa jest Witold 'Squid' Krawczyk.

Nagroda

Osoba, która pierwsza wykona Quest, będzie mogła jako pierwsza wybrać dwie z powyższych pozycji oraz dodatkowo dwie dowolne pozycje z naszej bazy nagród.

Kolejne dwie osoby będą mogły kolejno wybrać jedną z powyższych pozycji oraz dodatkowo jedną dowolną pozycję z naszej bazy nagród.


Liczba nagród: 3


Quest wykonują

Nie masz wystarczająco wysokiej Reputacji, aby podjąć się tego Questa.