string(15) ""
» Blog » Petra znaczy skała
12-10-2012 09:17

Petra znaczy skała

Odsłony: 25

Po pierwszej notce blogowej czas na podsumowanie i rachunek sumienia. Więc wyszło, że znacie mnie głównie dzięki kartom. Nikt nie wspomniał o kolekcji więc to pomijam. Niektórzy sugerowali, że jestem "dupowłazem" bo "przymilam się propozycjami współpracy". Poza pierwszym to drugie to komplement. Bo jak inaczej odczytać to, że ktoś zauważył moje próby niesienia mojej skromnej* pomocy? A może, wedle tutejszych standardów co poniektórych, powinienem strzelić focha i w każdej notce i komentarzu sączyć jad na wszystko i wszystkich? Nie, to nie mój styl. Lubię kpić, ironizować a nawet kłócić się, ale na pewno nie lubię być chamem (seksizm zamierzony).

 

Rozpocząłem nowy rozdział w mojej bloggerskiej karierze by trochę oderwać się od moich projektów i kart. By popisać i podyskutować na tematy ogólnofantastyczne. Oczywiście nie uniknę nawiązań do RPG i nawet tego nie chcę. Po prostu wyznaję zasadę, że jeżeli ktoś kocha to co robi, to po pierwsze musi mieć do tego zdrowe podejście, a po drugie czerpie inspiracje z otaczającego świata. Na pewno będę poruszał tematy trudne i drażliwe, bo od flame'u gorsze jest tylko przemilczanie pewnych spraw, tak jakby nie istniały.

 

Tu małe info dla redakcji. Szanuję regulamin i mimo, że nieraz pewnie będę stąpał po jego krawędzi, postaram się jej nie przekraczać by nie spaść.

 

Chciałbym podnieść poziom dyskusji i załagodzić kilka sporów, ale ponieważ jestem dosyć uparty i niezdarny może to wyjść na opak, więc proszę wszystkich o wyrozumiałość.

 

Jagmin

 

P.S. Tytuł nawiązuje do mojego imienia, co najlepiej oddanej mój charakter.

 

____________

* - skromnej w odniesieniu do dostępnych środków i umiejętności.

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Jagmin
   
Ocena:
0
"Charakternik może nie jest najgorszym produktem RPGowym w polskiej historii..." - ty tak twierdzisz. Niezadowoleni nabywcy się z tobą nie zgodzą. Złego Cienia nie nabyłem by nie zmazywać przekonania, że Charakternik jest najgorszy.
12-10-2012 14:32
Got
   
Ocena:
0
Była twarda jak skała, lecz z czasem skruszała.
12-10-2012 17:38
ThimGrim
   
Ocena:
+2
"Ty jesteś Petra, i na tej Petrze zbudują Polter mój, a bramy moderacji go nie przemogą"

Tak to leciało!

||w tle muzyczka budująca napięcie w oczekiwaniu na sygnał poprawnej odpowiedzi||
13-10-2012 10:31

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.