string(15) ""
» Blog » PP - akcja, reakcja i propagacja
09-12-2010 21:23

PP - akcja, reakcja i propagacja

Odsłony: 8

Kochani moi! Jak już dobrze wszyscy wiemy, trwa teraz nowa epoka w dziejach serwisu Poltergeist. Epoka PP - czas Pozytywnej Poprawy. To unikalne w skali Uniwersum wydarzenie odbiło się szerokim echem po całej sieci. Doniosłość Programu Przyjaciół niczym monolit wystaje ponad miałką szarą codzienność internetu. Kochani! Zbudowaliśmy pomnik, a nawet serwis internetowy.

Nie będę tutaj relacjonować gorących dyskusji jakie wybuchły na Bagnie, Wykopie, czy nawet Diggu, gdzie przez wiele dni "Poltergeist Power" cieszył się przez wiele dni niezwykła popularnością. Kochani! Wiem, że tak jak i ja jesteście skromni, wspomnę zatem tylko o wnikliwym felietonie jaki poświęcił nam sam Arcyblogger, PP (Przystojny Pan) Adrian. Przytoczę najważniejsze fragmenty: "Ja również dałem się porwać cudownej fali Przyjaźni jaka wypromieniowała z mojego monitora, kiedy czytałem te komcie pełne plusów. Mało brakowało, a z tej Miłości ucałowałbym sam siebie w rumiane policzki. Czuję się Nowym człowiekiem, gotowym na podjęcie Nowych wyzwań stawianych przez Nowe czasy".

Lecz nie tylko osoby nie związane z Poltergeistem doceniają nasz wysiłek, Kochani. Również sama Szanowna Redakcja nas zauważyła. Jeden z Szanownych Redaktorów, który pragnął zachować anonimowość, stwierdził: "Kiedy ujrzałem Twoją notkę, cny SKRPie, nie mogłem powstrzymać łez. Przez całe lata pełniłem swoją niewdzięczną służbę kasując głupie flejmy, notki o tej parszywej polityce, czy też komcie pełne agresji. Twoje PP to owoc moich długoletnich starań. W końcu wychowaliśmy sobie użytkowników godnych naszego Serwisu".

Kochani! Sami widzicie jak dużo już zrobiliśmy! Ale idźmy za ciosem! Proponuję powołanie Działu Miłości i Przyjaźni, którego będę Nadredaktorem Naczelnym. Dział ten będzie się zajmował kontrolowaniem poziomu pozytywnych emocji jak i przestrzegania naszego Przyjaznego Regulaminu. Naszą miłością przyciągniemy do siebie tych, którzy jeszcze nie uwierzyli w siłę miłości.

Proszę o komcie osób, które popierają pomysł powstania Działu Przyjaźni i Miłości, jak i komciozgłoszenia osób, które w tym dziale chciałyby pełnić jakieś funkcje. Zachęcam wszystkich do udziału. Wszystkie ręce są potrzebne, gdy walczymy o Pozytywną Przyszłość!

Komentarze


27532

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+5
Kurde, przez takie kretyństwa muszę znowu zmienić w prywatnym słowniku termin "marnowanie czasu".

Nie wiem, czytaj książki czy coś?
09-12-2010 22:07
   
Ocena:
+3
Aureus, mój Przyjacielu, daję Ci plusa, a może zmienisz swoje negatywne nastawienie :)
09-12-2010 22:11
KRed
   
Ocena:
+4
Renoma autora pozwala dać polecankę w ciemno. Wiem, że ten wpis pełen jest klimatu i brawurowych zagrywek. Jest pełen erpegowego mięcha, a równocześnie nikt tym mięsem nie rzuca.

Jak tylko znajdę chwilę to na pewno przeczytam.
09-12-2010 22:29
Cooperator Veritatis
   
Ocena:
+4
Przypomina się kwiatek z "Paranoi":

"Komputer jest fajny, ale komunizm fajniejszy". :P
09-12-2010 22:35
~tyldaone

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Noś czapkę jak jest mróz!
10-12-2010 08:29
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+2
Czy jest jakaś lista obrażonych na Polter, bo już się w tym wszystkim gubię?
10-12-2010 08:58
   
Ocena:
0
Nie, Tyldo, wśród Przyjaciół nie ma obraz.
10-12-2010 09:00
~Zrób to

Użytkownik niezarejestrowany
    w ramach działu Nałka
Ocena:
+1
http://nauka.polter.pl/
Pamiętaj ze cytowany PPA też sugerował generatory komciów itp. Jesteś na dobrej drodze do banana.
Potrenuj najpierw na MG, zalicz k2 Robanany i przypuść sztorm na Poltera.
10-12-2010 12:12

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.