» Blog » Ostatnio na Erpegowym Piekiełku...
20-07-2015 12:10

Ostatnio na Erpegowym Piekiełku...

Odsłony: 171

Ostatnio na Erpegowym Piekiełku...

Witam. Jeżeli kogoś interesują ostatnie wpisy jakie pojawiły się na Erepegowym Piekiełku, to zapraszam.

Erpegowo było ostatnio pod znakiem "Bestii i Barbarzyńców". Pojawiły się recenzje dwóch ostatnich dodatków do tego systemu. Pierwsza recenzja dotyczy "Gladiators of the Dominions", czyli dodatku skupiającym się na życiu gladiatora. Druga recenzja to najprawdopodobniej pierwsza recenzja na świecie dodatku "Tricarnia – Land of Princes and Demons". Jest to dodatek, w którym dowiemy się o tajemnicach najbardziej złowieszczego i dekadenckiego państwa w Dominium.

Nie są to oczywiście jedyne recenzje. Dla miłośników systemów pochodzących z Japonii polecam zapoznanie się z "Ryuutama". Spokojny system o podróżowaniu, który zawiera wiele ciekawych rozwiązań.

Ostatni z erpegowych wpisów jaki pojawił się na Erpegowym Piekiełku to wpis bardzo osobisty, w którym wymieniam systemy dla mnie najważniejsze. Te, które w ten czy inny sposób miały wpływ na moje erpegowe, albo osobiste życie.Jak ktoś też chce podzielić się swoimi najważniejszymi systemami w życiu, to zapraszam do zabawy.

A teraz trochę mniej erpegowo. Swego czasu robiłem na fejsbuku krótkie chaotyczne podsumowanie kolejnych Bondów, które oglądałem. Niektórym się spodobało, i padło stwierdzenie, by zebrać i wrzucić na bloga. To i wrzucam.

O Bondzie słów chaotycznych kilka (filmy 1-4)

O Bondzie słów chaotycznych kilka (filmy 5-8)

O Bondzie słów chaotycznych kilka (filmy 9-12)

O Bondzie słów chaotycznych kilka (filmy 13-16)

A na koniec, parę słów o pewnej platformówkę którą przeszedłem. Akane the Kunoichi.

I jak zwykle, zapraszam na fanpejdża.

Komentarze pod tą notką zostały zablokowane przez autora.