Opowieści o Bauchelainie i Korbalu Broachu

Noty

Opowieści o Bauchelainie i Korbalu Broachu. Tom 1

06-08-2021 18:04 | Komentarze: 0
„Krwawy trop” – w portowym mieście Smętna Lalunia diaboliczny zabójca grasuje na ulicach i panika ogarnia mieszkańców niczym gorączka. Legendarny pech Emancipora Reese’a sprawia, że jego pracodawca jest ostatnią z ofiar zabójcy. Do miasta przybyło jednak dwóch niez...

Opowieści o Bauchelainie i Korbalu Broachu. Tom 2

06-08-2021 18:06 | Komentarze: 0
Nekromanci Bauchelain i Korbal Broach – wrogowie cywilizacji, wskrzesiciele umarłych, kosiarze dusz żyjących, pożeracze nadziei, zdrajcy wiary, zabójcy niewinnych i skromne uosobienia zła – muszą odpowiedzieć za wiele czynów i w końcu za nie odpowiedzą, ale najpierw muszą za ...

Wieści

Dwóch nekromantów i ich lokaj

Dwóch nekromantów i ich lokaj

06-08-2021 19:01 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

Wydawnictwo Mag poinformowało, że na początku września ukażą się jego nakładem dwa zbiory mikropowieści Stevena Eriksona osadzonych w uniwersum Malazańskiej Księgi PoległychOpowieści o Bauchelainie i Korbalu Broachu. Tom 1Tom 2. Obie pozycje zostaną objęte patronatem naszego serwisu. 

» więcej
Mikropowieści Stevena Eriksona już za dwa tygodnie

Mikropowieści Stevena Eriksona już za dwa tygodnie

01-09-2021 18:10 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

Dwa zbiory mikropowieści Stevena Eriksona osadzonych w uniwersum Malazańskiej Księgi PoległychOpowieści o Bauchelainie i Korbalu Broachu. Tom 1 i Tom 2, ostatecznie trafią do sprzedaży 15 września. Obie pozycje ukażą się nakładem wydawnictwa Mag. 

» więcej
Wrogowie cywilizacji, wskrzesiciele umarłych, kosiarze dusz żyjących, pożeracze nadziei

Wrogowie cywilizacji, wskrzesiciele umarłych, kosiarze dusz żyjących, pożeracze nadziei

30-09-2021 11:38 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

Nakładem wydawnictwa Mag ukazały się dziś dwa zbiory mikropowieści Stevena Eriksona osadzonych w uniwersum Malazańskiej Księgi PoległychOpowieści o Bauchelainie i Korbalu Broachu. Tom 1 i Tom 2. Obie pozycje zostały objęte patronatem naszego serwisu – zachęcamy do zapoznania się z ich opisami.

» więcej