» Blog » Okładka COMBAT ZONE
12-02-2013 16:43

Okładka COMBAT ZONE

Odsłony: 0

Dodatek COMBAT ZONE zbliża się wielkimi krokami. Zdecydowana większość została już zilustrowana. Gotowa jest także okładka, która daje przedsmak tego, czego można się spodziewać w podręczniku.
 
Powitajcie społeczność obcych, na których wołamy alterhumanus: 
 
"Gdyby założyć, że inny wymiar, z którego pochodzą obcy, jest równoległą rzeczywistością, przynajmniej część ufoków można by uznać za tamtejsze odpowiedniki ludzi. Różnią się od nas, ale trudno zaprzeczyć, że są też pewne podobieństwa – dwie nogi, dwie ręce, głowa na karku, oczy z przodu, kuloodporne wdzianka, pukawki i sprzęt używany podobnie do naszego. Właśnie przez te porównania, najpospolitszych obcych zaczęto nazywać z przekorą alterhumanus. Te przezwisko szybko się upowszechniło i tak już zostało."
 
Nie zapomnijcie także powitać STALINIZATORA:
 
"Stalinizator to potężny, trzymetrowy robot upodobniony do Józefa Stalina, rzucający podczas akcji komunistyczne hasła propagandowe. Gdy poddawany jest konserwacji i stoi nieruchomo bez żadnego wyposażenia oraz broni, wygląda jak pomnik. Sowieci traktują go z wielkim namaszczeniem. Twarz wyrzeźbiona jest ze starannością i bardzo wiernie, jakkolwiek ta monumentalna maszyna nie pełni bynajmniej funkcji pokazowych. Aktywnie uczestniczy w walkach. [...] Ta potworna machina bojowa sterowana jest przez wbudowany system sztucznej inteligencji. Nie podlega żadnym władzom publicznym ani wojskowym. Sowieci znoszą dla niej terminale, akta i dostarczają danych ustnie, a maszyna sama decyduje, co robić dalej. Przegląda dane znacznie szybciej niż człowiek, bo używa specjalnego systemu optycznego zainstalowanego w oczach oraz złącz inwigilujących wysuwanych z ramion. Bywa że zastyga w bezruchu i kilka dni analizuje informacje lub przegląda archiwa terminali. W toku pracy jest pod dobrą ochroną. Ma przy sobie wiernych żołnierzy, którzy oddadzą za nią życie. Istnieje by unicestwić znienawidzonych kapitalistów. Gdy w końcu rusza z miejsca, wszyscy podążają za nią."
 
rpg gra fabularna afterbomb madness
 

AFTERBOMB MADNESS
COMBAT ZONE

Rak zabija powoli, ale nieubłaganie. Podwójna okupacja, niczym nowotwór, konsekwentnie pozbawia życia kolejne społeczności USA, jakkolwiek Amerykanie nie poddają się bez walki. Wojna Totalna dotyczy każdego, nawet jeśli kryje się w leśnych ostępach, pustynnych jaskiniach lub zamieszkuje podwodny Azyl. Przed konfrontacją nie ma ucieczki. Prędzej czy później wszyscy muszą sięgnąć po broń, by odeprzeć najeźdźców i przeklęte potomstwo apokalipsy. Dezercja nie wchodzi w grę!   

COMBAT ZONE jest dodatkiem do AFTERBOMB MADNESS. Zawiera szereg praktycznych informacji na temat ziem okupowanych i terenów spornych, istot z innego wymiaru kolonizujących Ziemię, żądnych krwi komunistów dążących do eksterminacji demokratów, zakonspirowanych społeczności oraz ruchu oporu. Dostarcza też nowych procedur, rozszerzających mechanikę między innymi o zasady walki zaawansowanej, reguły wszczepiania implantów bazujących na technologii obcych, wytyczne na temat atrybutów chroniących podczas konfliktów społecznych. Stanowczo nie brakuje dalszych informacji o realiach świata, anomaliach, miejscach szczególnych i retrofuturystycznym ekwipunku. Załączony bestiariusz skrupulatnie opisuje osobliwe jednostki i zbiorowości sowietów, różne rasy obcych i ich bioinżynieryjne eksperymenty, a także zmutowane monstra powstałe na skutek atomowego skażenia. Podręcznik zawiera również klimatyczny scenariusz oraz suplement fanowski, w którym znajdują się wyróżnione teksty wielbicieli groteskowego uniwersum AFTERBOMB MADNESS!  
 
Krótka zajawka w postaci fragmentu dodatku jest do przeczytania tutaj.
 

 

Komentarze na oficjalnej stronie.

  
Komentarze pod tą notką zostały zablokowane przez autora.