Ojciec Chrzestny

Noty

Ojciec chrzestny

28-01-2009 20:02 | Komentarze: 1
Coppola kreśli portret sycylijskiego klanu w Ameryce, w chwilach wzlotów i upadków, ukazując zarówno prywatne życie rodziny, jak i ciemne interesy, w jakie się zaangażowała. Oparty na bestsellerowej powieści Mario Puzo, film z kreacjami Ala Pacino, Jamesa Caana i Roberta Duvalla.

Ojciec Chrzestny 2

13-03-2009 19:50 | Komentarze: 0
Ojciec Chrzestny 2 to druga część egranizacji książki Mario Puzo i filmu Francisa Forda Coppoli.
Pierwsza odsłona gry nie zachwyciła graczy. Potencjalny hit był po prostu średniakiem. Więc czego możemy się spodziewać po jego kontynuacji?

W The Godfather II ponownie o...

Ojciec chrzestny

28-05-2010 15:44 | Komentarze: 0
Gra jest warta uwagi ze względu na szereg aktorów występujących w filmie i powracających w grze, by użyczyć swych głosów głównym postaciom. Na liście znajdują się między innymi Marlon Brando jako don Vito Corleone, James Caan jako Sonny Corleone, Robert Duvall jako Tom Hagen i Abe Vig...

Ojciec chrzestny II

28-05-2010 15:47 | Komentarze: 0
Ojciec chrzestny II to gra akcji firmy EA Games, na podstawie filmu o tym samym tytule.
Gra jest oparta na filmie Ojciec chrzestny II. Zostaje zorganizowany zamach na Michaela Corleone, szefa mafii, w której prowadzimy własną rodzinę. Mamy za zadanie wykonywać misje zlecone nam p...

Ojciec chrzestny II

02-01-2013 19:47 | Komentarze: 0
Francis Ford Coppola kontynuuje trylogię Ojciec chrzestny ponownie współpracując z pisarzem Mario Puzo i ukazując losy dwóch pokoleń rodu Corleone w bezwzględnym dążeniu do władzy. Reżyser podzielił swój film na dwie części. W pierwszej, stanowiącej swoisty prequel, przedstaw...

Ojciec chrzestny III

02-01-2013 19:54 | Komentarze: 0
Jedna z najwspanialszych sag w historii kina trwa. W trzecim filmie z trylogii o rodzinie Corleone, Al Pacino ponownie wciela się w rolę autokratycznego przywódcy rodu. Sześćdziesięcioletni Michael Corleone myśli o wyprowadzeniu swej rodziny ze świata zbrodni, a zarazem o znalezieniu właśc...

Wieści

Dead Space bazuje na silniku Ojca Chrzestnego

Dead Space bazuje na silniku Ojca Chrzestnego

15-02-2008 12:48 | Piotrek66 | Komentarze: 0
Electronic Arts, podczas prezentacji zorganizowanej dla analityków branżowych, wyjawiło, że tworzony przez EA Redwood Shores, Dead Space, bazować będzie na silniku graficznym zastosowanym w Ojcu Chrzestnym. Engine ten został oczywiście mocno zmodyfikowany i przystosowany do obecnych standardów.

Nic w tym dziwnego - to właśnie studio w Redwood stworzyło gangsterski tytuł. Mimo to warto zwrócić na uwagę fakt, że akcja poprzedniej produkcji developera toczyła się na otwartym terenie, zaś Dead Space zabierze nas do zamkniętych i klaustrofobicznych korytarzy stacji kosmicznej.
Ojciec chrzestny 2 - premiera na dniach

Ojciec chrzestny 2 - premiera na dniach

05-04-2009 18:48 | Janusz 'jano666' Kubik | Komentarze: 0
W nadchodzącym tygodniu ma mieć swoją premierę sequel komputerowej wersji Ojca Chrzestnego. Na świecie gra ukaże się 7 kwietnia, natomiast w Polsce będziemy mogli ją zakupić trzy dni później. Jeśli ktoś jeszcze nie zapoznał się z tym tytułem, informacje znajdzie tutaj.
Nie będzie Ojca Chrzestnego III!

Nie będzie Ojca Chrzestnego III!

12-07-2009 07:57 | Tomasz 'Landovsky' Mendyka | Komentarze: 3
Taką informację ujawnił Frank Giberau, z Electronic Arts. Chodzi oczywiście o grę na podstawie trzeciej części kultowego filmu Ojciec Chrzestny. EA tłumaczy tą decyzję twierdzeniem, że "kwiat licencji przekwitł".