» Blog » Oficjalna strona HORYZONTU.
14-02-2015 10:48

Oficjalna strona HORYZONTU.

W działach: rpg, gry fabularne | Odsłony: 278

Oficjalna strona HORYZONTU.

Witajcie!

 

Tak jak pisałem wcześniej, ruszyła oficjalna strona systemu fabularnego Horyzont. Znajdziecie na niej pełne kalendarium, kilka innych ciekawostek oraz opis dwóch głównych ras grających fundamentalną rolę w Uniwersum Ho. Z góry zaznaczam, że wszelkie uwagi odnośnie jakichkolwiek błędów są mile widziane. Niestety (albo stety) mam swoje prywatne życie więc nie mam tyle czasu potrzebnego aby wszystko zawsze wyglądało i było dopięte na ostatni guzik. 

Tak więc zapraszam.

http://horyzont-rpg.pl/

 

Fanpage dla niezrażonych/zainteresowanych

Horyzont RPG

 

 

4
Notka polecana przez: Adeptus, Araven, sil, WekT
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Olórin
   
Ocena:
+3

Niestety (albo stety) mam swoje prywatne życie więc nie mam tyle czasu potrzebnego aby wszystko zawsze wyglądało i było dopięte na ostatni guzik. 

Wszyscy tak zakładamy. Tłumaczenie się z wad produktu, przed jego zaprezentowaniem, moim zdaniem jest kontrowersyjnym zabiegiem marketingowym ;)

Z pewnością tam zajrzę - szczególnie interesuje mnie pełne kalendarium. Z tego co pamiętam wcześniej zaprezentowałeś przypadkowo wybrane urywki. Ciekaw jestem jak to wygląda w całości.

14-02-2015 11:31
Vitalius
    Dzięki Olórni!
Ocena:
0

To jest tak. Jestem świadom swoich błędów jakie popełniam i nie będę robił z siebie kogoś kim jeszcze nie jestem ;) Czy to zabieg marketingowy? Prawdę mówiąc to tak, bo prędzej czy później Horyzont osiągnie kształt do którego dążę, a do tego czasu wolę być szczery i prawdziwy niż cały czas słodzić i upiększać coś co dopiero się kreuje i powstaje. :)

Ja nie nawijam makaronu na uszy, jestem tak samo prawdziwy jak prawdziwy i ciężki będzie świat Horyzont.

 

Czas i praca tworzy dzieło, nie piękne słowa

 

;) czekam na opinie!

 

 

14-02-2015 12:23
WekT
   
Ocena:
+1
No wreszcie :-)
Btw. Chetnie zrobi Ci nowe logo bo to ktore masz jest takie hmm malo konkretne.
14-02-2015 12:27
Vitalius
    WekT
Ocena:
0

Jeżeli masz ochotę to z przyjemnością przyjmę Twoją Pomoc :)

14-02-2015 12:38
Z Enterprise
   
Ocena:
0

 jestem tak samo prawdziwy jak prawdziwy i ciężki będzie świat Horyzont.

Znów zły dobór słów. Horyzont nie jest prawdziwy, to tylko twoja fantazja.

Uważaj, order Sakwana czai się w krzakach.

14-02-2015 15:52
jakkubus
   
Ocena:
0

Czy zamiast Space-Apo nie pasowałoby bardziej określenie Pedopunk? W końcu jeśli się nie mylę, większość akcji rozgrywa się pod ziemią.

14-02-2015 16:41
Vitalius
    ;)
Ocena:
0

 

Co do:

Znów zły dobór słów. Horyzont nie jest prawdziwy, to tylko twoja fantazja.

 

Masz racje ;) jak zwykle <tu był kiedyś tekst ale po co się spierać ;)>

 

Co do:

Czy zamiast Space-Apo nie pasowałoby bardziej określenie Pedopunk? W końcu jeśli się nie mylę, większość akcji rozgrywa się pod ziemią.

 

Nie. Większość akcji odbywa się WSZĘDZIE. Pod ziemią przeważnie znajdują się większe skupiska ludzi, miasta i wioski, a to wszystko ze względów bezpieczeństwa. Swoją drogą Pedopunk? what the hulk is pedopunk?? :)

 

14-02-2015 18:19
Olórin
   
Ocena:
0

Stronka ładna, utrzymana w czarno-białym tonie. Powiększyłbym tylko czcionkę, bo czytanie dłuższych tekstów może zmęczyć.

Proponuję sporządzić skróconą wersję kalendarium - powiedzmy taką na 30 dat. To co opisano w obecnym kalendarium można by użyć jako materiał do całego rozdziału. W mojej ocenie kalendarium powinno być historią w pigułce, a tu mamy bardzo szczegółowy opis.

Wolałbym też żeby kalendarium sporządzono z perspektywy ziemian i istot pozaziemskich. Teraz trochę te dane mieszają się i nie do końca wiadomo co ludzkości jest wiadome, a co nie.

No i w końcu dowiedziałem się czym jest ta Kohorta!

15-02-2015 12:01
Vitalius
    Olórin
Ocena:
0

Dzięki za dobry komentarz :)!

 

Czcionka - owszem, możesz mieć racje. Popracuje na tym.

Kalendarium - Skrócona wersja. Dwie perspektywy. Jak sądzisz, w podręczniku więc powinna być długa czy krótka? Może ktoś inny z was ma na ten temat jakieś zdanie?

Kohorta - od samego początku nie chciałem zdradzać ich prawdziwej istoty z przyczyn, powiedzmy, marketingowych ;) Owszem mogło to być uznane za mój błąd, ale cóż... ;)

15-02-2015 14:20
Vitalius
    ps.
Ocena:
0

Chciałem jeszcze dodać, że podręcznik jest wyraźnie podzielony na "Horyzont Partyzantów" czyli to co wie ludzkość oraz "Horyzont Starców" czyli to co winni wiedzieć mistrzowie gry. Teksty z działu "świat" pochodzą z oby rozdziałów dlatego czytelnik może poczuć się lekko skołowany.

15-02-2015 14:36

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.