string(15) ""
» Blog » Odchodzę z Poltera
16-03-2017 19:32

Odchodzę z Poltera

W działach: Polter | Odsłony: 1211

Niestety, odchodzę z Poltera. 

Czemu? Cóż, głównie dlatego, że nie jestem zadowolony z tego, jak przebiegają prace redaktorskie nad moimi tekstami. Ostatnia część tłumaczenia Streszczenia Zasad do EP wisi od miesiąca, choć to krótki tekst i jego dopieszczenie nie powinno zająć więcej niż dwa tygodnie. Pierwszy z moich nieopublikowanych tekstów do EP ma już całe trzy miechy - i publikacji nie widać na horyzoncie. 

Moje recenzje komiksów to jeszcze gorsza rzecz, mają bodaj z rok (!). Pytałem szefa działu komiksowego co z nimi jakieś 3 miesiące temu, powiedział że przejrzy. Recenzje jak sobie wisiały tak sobie wiszą. 

Zgaduję, że mam powoli dosyć. Wiem, że na Polterze jest coś takiego jak proces redakcyjny i nigdy mi to nie przeszkadzało, ale to co jest teraz nabiera powoli wymiaru patologicznego. Powiem wprost, czuję się olany. To mało przyjemne uczucie.

Na zakończenie chciałbym serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy razem ze mną pracowali nad tekstami, to jest Adamowi, Melanto, Earlowi i paru innym osobom. Wielkie dzięki, serio!

Adieu!

PS. Dalej zamierzam przetłumaczyć Eclipse Phase, pewnie w formie jakiejś wiki + PDF do ściągnięcia z GoogleDrive/Dropboxa.

Komentarze


Got
   
Ocena:
0

Potwierdzam to co mówi PiotrKorys, ostra inba była wtedy z Kaworu, który uważał, że wie lepiej od twórców co jest dodatkiem, a co podręcznikiem źródłowym i jak Rejtan bronił nieprawdziwej informacji w swojej recenzji. 

24-03-2017 22:56
TO~
   
Ocena:
0

Aż sobie znalazłem. Bardzo ładne!

28-03-2017 13:39

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.