string(15) ""
» Blog » Objazdowy Dzień Fantastyki - when dreams come true
20-04-2011 21:59

Objazdowy Dzień Fantastyki - when dreams come true

W działach: Objazdowy Dzień Fantastyki, Dzikon, konwenty | Odsłony: 1

Chyba pora zacząć rozsiewać plotki.

Być może jest ktoś, kto pamięta, że jakiś czas temu wpadłem na pomysł Objazdowego Dnia Fantastyki - darmowej imprezy promującej fantastykę w miejscowościach i regionach, gdzie takich imprez nie ma wcale lub jest niewiele. Jednym z założeń cyklu miał być minimalny udział kosztów własnych organizatorów oraz współpraca z lokalnymi samorządami. Impreza miała być jednodniowa, bez fajerwerków programowych, z symbolicznymi nagrodami w konkursach. Przy pierwszej imprezie z tego cyklu założenia trochę się zmieniły. Nadal zamierzamy współpracować z lokalnym samorządem, odbędzie się w regionie, gdzie takich imprez jest niewiele, nagrody będą symboliczne, a w programie nie będzie fajerwerków, ale będzie trwała 2 dni (mimo to pozostanę przy nazwie Objazdowy Dzień Fantastyki) i być może będzie symboliczna akredytacja, która zostanie przeznaczona na cele charytatywne (raczej nie więcej niż 5 zł, być może zamiast tego zorganizujemy zbiórkę na terenie konwentu). A teraz do rzeczy. Przedstawiam:

OBJAZDOWY DZIEŃ FANTASTYKI 1 - DZIKON
Termin: 13-14 sierpnia 2011
Miejsce: Pisz, woj. Warmińsko-Mazurskie
Wstęp: 0 zł lub 5 zł


Dzikon jest pierwszą imprezą z cyklu Objazdowy Dzień Fantastyki, od razu większą i dłuższą niż pierwotnie planowane. Jak na razie nie mogę zdradzić żadnych szczegółów, bo i żadnych szczegółów jeszcze nie ma. Rozmowy z potencjalnymi sponsorami i twórcami programu dopiero się zaczną, oficjalnie jeszcze nic nie jest dogadane, ale chce wierzyć, że nic się nie zawali i konwent uda się zorganizować.

Jeśli macie jakieś pytania, chcecie poprowadzić punkt programu, chcecie zasponsorować jakąś nagrodę do konkursów lub w jakiś inny sposób wspomóc tę inicjatywę piszcie na adres:
mag (zavináč) ava.waw.pl

Wkrótce powinna ruszyć namiastka strony internetowej cyklu, bez zbędnej grafiki, jedynie z najpotrzebniejszymi informacjami.
 
EDIT: Obiecywałem, że strona wkrótce ruszy i oto się pojawia. Na razie zamierzam prowadzić ją w formie bloga, szczególnie że blogspot daje możliwość korzystania z podstron. Objazdowe Dni Fantastyki (bo taka będzie nazwa całego cyklu) na razie znajdują się pod adresem: http://objazdowedf.blogspot.com/ 
 
Oficjalny kanał na blipie: http://objazdowedf.blip.pl/
 

Komentarze


Zephyel
   
Ocena:
+1
Zapraszam e przyszłości do Zduńskiej Woli ;)
22-04-2011 10:35
Mag_Mag
   
Ocena:
0
Zapisano w propozycjach na przyszły rok :)
22-04-2011 14:05
Radagast Bury1
   
Ocena:
+1
Zapraszam też do Mińska Mazowieckiego!
22-04-2011 20:18
Wierzba4
   
Ocena:
+1
Objazdowy Dzień Fantastyki byłby bardzo mile widziany w Piotrkowie Trybunalskim!
22-04-2011 20:54
Mag_Mag
   
Ocena:
+2
Jeżeli chodzi o Piotrków to jest w planach odkąd wpadł mi do głowy pomysł ODF-ów, zobaczymy co da się zrobić i przede wszystkim jakie będzie nastawienie lokalnych władz do wspierania tego typu imprezy. Spodziewajcie się bycia wykorzystanym jeśli ODF zawitają do Waszych miast :).
22-04-2011 21:50
Xaric
   
Ocena:
0
Hmm Magu fajna inicjatywa tu wyrasta :) Avangarda Invades Poland? :)
10-07-2011 12:01
Mag_Mag
   
Ocena:
+1
Zobaczymy w sierpniu :)
10-07-2011 12:39
aleandra
   
Ocena:
0
A ja polecam - śmiesznie, bo to miasto - Gorzów Wlkp. Tu niby są fani i nawet chcieli zorganizować konwent, ale... pokłócili się o bzdetę :/. Inna sprawa, że moje miasto jest takie jakieś dziwne, bo mamy niedobry dojazd... eh...
11-07-2011 01:28
Mag_Mag
   
Ocena:
+1
Nie gorszy niż Pisz :). Wpisuję na listę, zobaczymy co da się zrobić :).
11-07-2011 08:31

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.