string(15) ""
» Blog » Nowe posty na blogu
02-12-2015 10:48

Nowe posty na blogu

Odsłony: 87

Premiera polskiej edycji Dark Heresy już za nami. Podręcznik wygląda świetnie. Mam nadzieję, że niebawem będę się mógł zabrać za jego recenzję. Świat jednak nie stoi w miejscu, a linia wydawnicza Dark Heresy tym bardziej. Na chwilę obecną, poza podręcznikiem głównym i zasłonką, po angielsku wyszły jeszcze trzy dodatki – przygoda Forgotten Gods i dwa sourcebooki opisujące kolejne kapituły Inkwizycji i ich zadania – Enemy Within (dla Ordo Hereticus) i Enemy Without (dla Ordo Xenos). W drodze jest ostatni dodatek z tej serii, którego tytuł, jak nietrudno się domyślić to Enemy Beyond (dla Ordo Malleus).
Poza dużą ilością informacji, jednymi z najbardziej interesujących rzeczy w tych dodatkach są oczywiście rozszerzenia możliwości tworzenia postaci – nowe Pochodzenia, Przeszłości i Role dzięki którym możemy stworzyć jeszcze więcej ciekawych postaci.

DH 2.0 - Co nowego znajdziemy w dodatkach

Pomysł przygody skierowany jest dla systemu Warhammer, po pewnych przeróbkach nadaje się też to innych systemów fantasy (wystarczy podmienić bogów, a zwierzoludzi na orki, koboldy, czy inne lokalne tałatajstwo) Sama przygoda miejscami dryfuje sobie nieco od wizji przyjętej w podręczniku.

Pomysł na przygodę - Twarze Bestii

Miłej lektury!

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.