string(15) ""
» Blog » Nowe Licencje
08-09-2010 20:01

Nowe Licencje

Odsłony: 1

Nowe licencje:

Tydzień temu ogłosiliśmy, że pracujemy nad pewnym produktem. Nadiv zgadł, co to będzie i dlatego trafi do podręcznika Thrilling Tales.

Thrilling Tales:

64454Przygoda powraca w wielkim stylu! Ubieraj fedorę, szykuj rewolwer o rękojeści z kości słoniowej i ruszaj na spotkanie przygody życia. Dzięki "Trilling Tales" posmakujesz ekscytującej, burzącej krew w żyłach fabuły rodem z pulpowych czasopism lat 30-tych i 40-tych, używając mechaniki "Savage Worlds". W tym niezwykle obszernym przewodniku po gatunku znajdziesz kalendarium lat 30-tych, opis broni i pojazdów tamtej epoki oraz przewodnik po pulpowych zbrodniarzach, opisujący złowrogich Nazistów, hinduskich Dusicieli oraz niebezpieczeństwa Orientu. A do tego - generator ekscytujących przygód oraz kompletną, złożoną z piętnastu rozdziałów Kampanię Splotów, pod tytułem "Szkarłatny Cesarz".

 

 

 

 

Zastanawiacie się, dlaczego piszemy nowe licencje? Bo Thrilling Tales to nie jedyna gra, jaką tłumaczymy. Oto

Interface Zero

Witaj w Przyszłości!  Interface Zero to pierwszy podręcznik z cyberpunkowej serii wydawnictwa Gun Metal Games. Przenosi akcję Savage Worlds do brutalnego, szalonego roku 2088.  

 

Masz giwerę? W Interface-Zero zmierzysz się z mistrzami pradawnych chińskich triad, hakerami-anarchistami i cyfrowymi baronami korporacji. Pokrzyżujesz szyki Mandarynatowi Nowych Chin albo Bogobojnej Koalicji Ameryki Północnej. Weźmiesz na muszkę snajperki albo skrzyżujesz nano-stalowe ostrza z gangerami, hybrydami o modyfikowanym genotypie i cyberszturmowcami.IZswfull

 

Jesteś w Sieci? Życie w 2088 jest szybkie. Jeżeli chcesz przetrwać, musisz być jeszcze szybszy. Ale nic się nie martw, stary, mamy wszystko pod kontrolą. Brawurowe i grywalne zasady cybernetyki pozwolą ci stworzyć wszczepy, jakich tylko dusza zapragnie!

 

Chcesz się wbić do Domeny korporacji? Interface Zero to świat bez ograniczeń - możesz być robotem o sztucznej inteligencji, transgeniczną hybrydą albo starym, dobrym człowiekiem z krwi i kości. Możesz tak zmienić świat, by odpowiadał twoim potrzebom. Albo wszczepiać sobie cyberimplanty, łączyć się z maszynami, pilotować poduszkowce, mechy, motory odrzutowe, a nawet czołgi antygrawitacyjne czy Pojazdy Niskiego Pułapu, wyposażone w supernowoczesne systemy napędowe. Wcielisz się w rolę buntownika, toczącego ukrytą wojnę z wielkimi korporacjami, prywatnego detektywa rodem z czarnego kryminału, nieustraszonego, heroicznego pilota ogromnego robota z futurystycznej Japonii - czy nawet rozbitka, próbującego przeżyć na postapokaliptycznym pustkowiu, pełnym mutantów i mechanicznych potworów, którymi zarządza wszechpotężna SI.

 

Interface Zero to nie tylko gra - ale i przybornik, z którego możesz swobodnie wybierać te elementy, które pasują do gry science-fiction, w jaką macie ochotę dzisiaj zagrać.

 

Więcej o tym systemie pisze Proxy na swoim blogu, na który zapraszamy. Oba RPGi będą nie tylko spolszczone pod względem językowym - każda z gier będzie miała specjalne, niepublikowane wcześniej i napisane przez nas, rozdziały poświęcone Polsce.

Więcej nowości - na stronie Wydawnictwa  GRAmel

Komentarze


nimdil
   
Ocena:
0
Kurcze - Interface Zero to trzeba mieć (najwyraźniej). Wreszcie jakiś pożądny Cyberpunk który nie jest kolejną iteracją Shadowruna.
09-09-2010 22:59
~Raziel

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
O ile Interface Zero mnie nie rusza i raczej nie nabędę (chociaż to jeszcze zależy od stanu funduszy) to Thrilling Tales nie mogę się doczekać. Dorzucicie fedore do limitki? :P
10-09-2010 14:43
ram
   
Ocena:
0
Thrilling Tales dopisane do listy życzeń.

Co do licencji to poproszę o Dominium Solarne i/albo Czarny Horyzont :)
10-09-2010 21:22
~banda drombo

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
wypasik, szczególnie Interface Zero :)
12-09-2010 21:29

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.