string(15) ""
» Blog » No to ruszamy!
10-11-2009 16:06

No to ruszamy!

Odsłony: 27

Stało się. Mam licencję na Savage Worlds.Okładka SWEX

 

Nie tylko na wydawanie gier/settingów/dodatków - ale na wydanie polskiej edycji tego rpga. No i najważniejsze jest to, że nie będzie to po prostu tłumaczenie. Będzie to na prawdę polska edycja. Będziemy starali się zrobić coś, jak niemiecki Gentelman`s Edition - albo bardziej :) Rozmawiam też o polskich grach opartych na tej mechanice. Mam pewne niespodzianki, ale na razie jest za wczesnie na informowanie.

 

Najważniejsze jest to, że tłumaczenie ruszyło - mam grupę fachowców, więc wiem, że będzie dobrze Wśród ludzi mocno zaangażowanych w ten projekt są między innymi: Gabriela Zielińska (tłumaczenia i dobre rady Cioci Gaby), Jagmin (karciany cudotwórca), Adrian Kuc (porady i wsparcie techniczne), Tomek Z. Majkowski (znany i uznany autor, tłumacz, redaktor i fan rpgów), Michał Smaga (fan rgpów, tłumacz SWEX i WoDowych kart postaci, magik od składania pdfów), Michał Sołtysiak (równie znany i uznany tłumacz, autor i wiking) oraz Szeryf. Z taka ekipa nie moze sie nie udac! 

Komentarze


8536

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
A na czym polegala niemiecka wersja SWEXa? Skoro nie zwykle tlumaczenie to co? Bedziecie tlumaczyc 13-sto zgloskowcem? ;)

Juz mowilem, ze sie ciesze i jestem z Ciebie dumny Ramel. Ale co tam, powtorze :P
Ciesze sie i jestem dumny.

Wydawac!!!!
13-11-2009 12:14
644

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Oprocz cyckow na okladce? Miala pare dodatkow, nie bedacych w glownym podreczniku. Ale trzynastozglowiec brzmi ciekawie, choc tlumacz zagrozil mi powaznym uszkodzeniem ciala, jak ten pomysl pociagne :)

I ja sie jeszcze raz powtorze - Hajdamako, dziekuje! Na prawde, budujace przyjecie :)
13-11-2009 12:30

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.