» Blog » No i stało się!
17-11-2012 23:44

No i stało się!

W działach: rpg | Odsłony: 1

Pierwsze sobotnie spotkanie z RPG dobiegło końca. Wszyscy pamiętali o kapciuszkach na zmianę (a ci, którzy zapomnieli - lub nie - zabawiali się w ślizgi na skarpetach przez całą szatnię), każdy znalazł coś dla siebie. Słowem: sukces.

Nie zaczęliśmy równo o 13, sporo osób się spóźniło - powstał ogólny rozgardiasz. Ciekawy chaos wokół stoiska informacji przeistoczył się niemal nagle w niemal ciszę, gdy tylko Mistrzowie uznali, że to już czas, że gracze się zebrali i można coś zaczynać. Miała też miejsce prelekcja, która przemieniła się w panel dyskusyjny dotyczący samej istoty gier RPG.

Wracając do tematu samych rozgrywek: Mistrzowie Gry dopisali i odbyło się koło 6 sesji, w tym Dziedzictwo Imperium, Wolsung, Iron Space, WH40k oraz Wampir. Niewykluczone, iż niektóre jednostrzały wcale jednostrzałami nie pozostaną i staną się kampaniami.

Wśród graczy zaś pojawili się zarówno starzy wyjadacze jak i osoby początkujące lub też dopiero debiutanci - każdy znalazł coś dla siebie.

Następne spotkanie już za tydzień, w tym samym miejscu, o tej samej porze: pewnie w innym składzie, z innymi sesjami i prelekcjami... a może nie? Przyjdźcie, sami zobaczcie, poprowadźcie coś, posłuchajcie - na pewno nie pożałujecie.

Komentarze


Theran HerbacianoMroczny
   
Ocena:
+1
Przyznam, szczerze, że mnie troszkę zaskoczyło. To jest spodziewałem się raczej układu: przyjdą gotowe drużyny bez lokum, zajmą miejsca, a w międzyczasie przewinie się z parę osób i tyle. A tu całkiem miła niespodzienka, niby zbieranie drużyn na minimum graczy, a sam brałem udział (i troszkę dopomagałem) w sesji wampira na 4 (w porywach 5) raczy, a wolnych chwilach spaceru dostrzegłem, że przy innych stanowiskach też się ludzie dobrze bawią i to nawet takie luźne team'y.
Mam nadzieję, że przyszłym tygodniu pójdzie równie, dobrze jak nie lepiej.
18-11-2012 11:02
WekT
   
Ocena:
0
po falkonie na pewno zajrzę, szczególnie jeśli będzie brzydka pogoda :P
18-11-2012 11:36
Indoctrine
   
Ocena:
0
Niestety nie mogłem się pojawić :(
Ale super że dobrze wszystko się toczyło!
Gratki!
18-11-2012 12:28
Avangarda
   
Ocena:
0
Notka została uzupełniona o parę informacji a propos natury samych sesji, co bardziej zainteresowanych zapraszamy do przeczytania :)
20-11-2012 20:06

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.