» Blog » Nie tylko paragrafowka - OWD, rozdział 10
25-07-2018 16:55

Nie tylko paragrafowka - OWD, rozdział 10

W działach: gra paragrafowa, blog, rpg, osadnicy, print'n play | Odsłony: 54

Nie tylko paragrafowka - OWD, rozdział 10

Osadnicy Wybrzeża Demonów
Rozdział 10

Pora na obiecaną niespodziankę. Dajcie znać czy wam się podoba i powinienem co jakiś czas wypuszczać taki zestaw, czy też raczej trzymać się zwykłych paragrafówek. :)

O co chodzi? Przygotowałem dla was krótkie i prościutkie zasady, dzięki którym będziecie mogli zagrać w tę walkę. Potrzebna będzie drukarka, nożyczki oraz chwila na wycięcie kart i zapoznanie się z zasadami. Przyda się także dwójka znajomych, smoczy pomiot jest potężnym przeciwnikiem. Na szczęście nie jest także porannym ptaszkiem, ale jeśli już się obudzi...

Rozdział dziesiąty nie jest finałem, zaś kolejny rozdział zależy od tego czy uda nam się zwyciężyć (dajcie znać w komentarzach czy wam się udało, a odważni mogą przyznać się ile prób im to zajęło :) ). Gramy dość długo, bo aż do 3 sierpnia będę zbierał informacje o sukcesach i porażkach bohaterów.

Powodzenia i miłej zabawy!
Wszystkie pliki znajdziesz podtym adresem https://drive.google.com/open?id=1hlvaL6fdjFGhpO3MWQTWEYNrQwet5Sfq. Jak zawsze, zapraszam także do odwiedzenia i polubienia profilu https://www.facebook.com/devistofeles, dzięki czemu będziecie na bieżąco z wpisami.

1
Notka polecana przez: Exar
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.