string(15) ""
» Blog » Nie reagować - to prowokacja! Kapral SB Kosiba
29-04-2014 22:03

Nie reagować - to prowokacja! Kapral SB Kosiba

Odsłony: 807

Nie reagować - to prowokacja! Kapral SB Kosiba

Lecz byli i fałszywi prorocy między ludem, jako i między wami będą kłamliwi nauczyciele, którzy wprowadzą odszczepieństwa zatracenia (...) / A wiele ich naśladować będą rozpusty ich, przez które droga prawdy będzie bluźniona./ A przez łakomstwo zmyślonemi słowy wami kupczyć będą, którym sąd z dawna nie przestaje, i zatracenie ich nie drzemie. (Wtóry List Św. Piotra)

Czytam tego polteru, czytam i oczom nie wierzę. Taki ze mnie niedowiarek, ale mimo wszystko. Dajecie się robić jak dzieci. Naprawdę, zamiast prowadzić sensowne dyskusje, pozwalacie się wciągać w takie tanie prowokacje że aż mnie zęby bolą.

Cóż można zaobserwować? Ano, ludzie nie mający zielonego pojęcia o RPGach wygłaszają sądy, które brane są na poważnie, ba - stanowią filar i fundament dyskusji. Zamiast "splunąć z obrzydzeniem, wycedzić szyderstwo", traktujecie ich jak równoprawnych dyskutantów. Naprawdę? Sirjuzli?

Jakiś Laveris de Navarra wypisuje bzdury od których Gniewko płakał jak czytał. Polemizować nie będę, bo gość najwidoczniej w RPGi NIE GRA. Albo młóci DiDy. I równocześnie Wolsunga, do którego ewidentnie nie dorósł. Ktoś mu zrobił krzywdę, rzucając na głęboką erpegową wodę i gość się topi. Podajcie mu dłoń, proszę. Topielca się wyciąga i reanimuje, a nie kłóci z nim że woda głęboka!

Petra Bootmann odkryła Magię i Miecz. Numer wydany ponad 20 lat temu. Będzie recenzować. Klękajcie narody. Klękajcie klękajcie, bo na pierwszym numerze się nie skończy. "Krysz­tały Czasu zaj­mują główną część cza­so­pi­sma. Aż nie wiem, co powie­dzieć." Najlepiej nie mówić nic! Liczenie ilości kobiet w numerze. Sirjuzli? Rozumiem fascynację tematem, ale czemu to ma służyć? "Wow, kobiety dyskryminowane, ale od 2000 się to zmienia!" czy "Wow, kobiety dyskryminowane, i wcale się to nie zmienia!".

Szkoda czasu na prowokatorów.

Komentarze


Headbanger
   
Ocena:
0

To cudowne jak Kilik Lodowa Zamieć pisze, że każdy powinien grać jak chce i mu wygodnie i ogólnie make lov and RPG. Wolność, równość, legalizacja. RPG ponad podziały. Zabawa rulez. Zaś post przed nim Venomus jeździ po tym, że jeździ po ludziach grających w WoDa, a potem jakkubus tradycyjnie bóldupi o młotka, że nie jest robotyką.

Kto tutaj jest małostkowy?

02-05-2014 08:10
jakkubus
   
Ocena:
0

@Head

Ty mnie chyba z kimś mylisz.

02-05-2014 10:34
Headbanger
   
Ocena:
+1

Stary. Ja też paru gier nie lubię, w tym afterpompy i robotyki, ale to ty się zachowujesz jak Kato Starszy przy każdym temacie. Jak inaczej tego nie określić jak klasycznego booldoopienia? To wręcz podręcznikowy przykład. Gdyby wydano książkę o slangu internetowym twoje zdjęcie było by na początku rozdziału o bólu dupy.

02-05-2014 10:55
jakkubus
   
Ocena:
0

@Head(less)banger

Tylko napisać coś niekorzystnego o Młotku, a zaraz zjawi się ktoś z pretensjami. Ból du... istnienia jest w Tobie silny. Może to moja pamięć szwankuje, ale czy mógłbyś mi pokazać, gdzie się zachwycałem Roboticą? Bo wiesz, jest to system, który postawiłbym w jednym rzędzie z WFRP.

02-05-2014 11:05
Headbanger
   
Ocena:
+1

z mojego wpisu totalnie wynika, że zachwycasz się nad grami rolki. Nie mam pytań... Dodaj jeszcze w następnym komentarzu, że WH powinien umrzeć i będzie git.

02-05-2014 11:11
jakkubus
   
Ocena:
0

Warhammer powinien umrzeć... nie, czekaj, on już dawno ducha wyzionął. :P

02-05-2014 16:26
Headbanger
   
Ocena:
0

no i cyk.

02-05-2014 17:31

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.