» Blog » Nie mogę spać :/
13-10-2022 04:45

Nie mogę spać :/

W działach: Polter | Odsłony: 68

Jak w tytule notki :/

Moja bezsenność sprawia jednak, że mam czas, by przemyśleć parę rzeczy i spytać tutaj o nie:

  1. Kanał na YT o gamingu. W sumie nie mam na tyle sił, by dodawać napisy… ale czy ich brak nie byłby brakiem szacunku względem osób z niepełnosprawnościami? Czy może jednak je sobie darować (w sensie napisy, nie osoby) i po prostu wrzucać filmiki takie, jak program nagra, bez żadnych dodatków? W sumie… mógłbym wtedy nawet 2 razy w tygodniu wrzucać na kanał? Może z jakiejś drugiej gry, np: NWN?
  2. Myślę, czy by nie zrobić WIki z tłumaczeniem SRD 3 edycji Mutants and Masterminds. W sumie tłumaczę już z polskiego na angielski Exalted: Fate Core Edition, ale wolę tłumaczyć z angielskiego na polski chyba, przyjemniejsze doświadczenie. Nie wiem, ile by mi to zajęło, pewnie trochę czasu, ale z drugiej strony SRD M&M nie jest aż tak obszerne?
  3. Powoli myślę, czy by nie wrócić do nauki angielskiego i nie zrobić sobie jakiegoś certyfikatu na poziomie C1. W sumie odkąd mam schizofrenię, robię relatywnie mało rzeczy dla siebie – głównie piszę tutaj na Polterku, ale to średnia inwestycja w moją własną osobę – i możliwe, że powinienem częściej?

Uznałem, że mogę napisać tutaj te rzeczy, skoro i tak nie mogę spać :-P ;-)

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


AdamWaskiewicz
   
Ocena:
0

Zrobienie certyfikatu językowego zawsze polecam - zwłaszcza, jeśli chciałbyś szukać pracy; często pracodawcy wymagający znajomości języka, z miejsca odrzucają aplikacje, w których nie ma certyfikatu, nawet nie dając szansy wykazania się faktyczną znajomością języka na rozmowie kwalifikacyjnej.

Odnośnie napisów - przetestuj, na ile YouTube będzie miał możliwość samodzielnego generowania napisów do Twoich nagrań, ale mam wrażenie, że dźwięk (przynajmniej w Twoich dotychczasowych filmikach) może nie być dość wyraźny.

Natomiast polecam ustawienie notkom o filmikach z Etherlords jakichś tagów, bo w tej chwili można je znaleźć praktycznie tylko ręcznie.

13-10-2022 10:58
Kaworu92
   
Ocena:
0
Myślałem o IELTS-ie :3 dekadę temu miałem na nim 6.5, a od 7.0 jest poziom C1 - plus miałem wtedy 8 w czytaniu, fajno byłoby teraz to wymaksować xD (bookworm xD)
13-10-2022 11:13

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.