string(15) ""
» Blog » Nie_mam_nazwy_dla_tego_tematu #1
27-11-2012 00:18

Nie_mam_nazwy_dla_tego_tematu #1

Odsłony: 3

Dobry wieczór.
Wpis ten będzie dotyczył... właściwie sam nie wiem czego, a że takich miałkich i nic nie wnoszących do Skarbnicy Wiedzy Polterowej jeszcze pewnie parę będzie to postanowiłem zawczasu je numerować.
Na początek chciałem podziękować za to, że jednak ktoś moje wypociny czyta. Miło jest obserwować jak liczba w kwadraciku rośnie i pojawiają komenty (nawet te "ze du*y"), bo tak właściwie to sądziłem, że ten blog będzie wyglądał jak pamiętnik, w którym piszę, żeby samemu potem go czytać.
Przy współpracy ze znajomym i jego firmą ruszyłem dość ciekawy projekt. Zamierzam wrzucić w asortyment sklepowy nerdowskie gadżety, których albo ze świecą szukać gdziekolwiek indziej, albo jak już są to w przegiętych cenach. Będą to rzeczy ułatwiające życie każdemu graczowi (niestandardowe pudełka na karty, podajniki, przytrzymywacze, akcesoria do sesji RPG i inne ciekawostki), ale też 'bajery' niekoniecznie czemuś konkretnemu służące. Możliwości mamy multum i póki co chcemy zrealizować projekty które chodzą nam po głowach. Pierwsze zaprezentujemy na Poznańskich Dniach Fantastyki, wiec jest kolejna okazja (oprócz tej, kiermaszowej) do zajrzenia do nas.

Jest jeszcze jeden projekt. Otóż w weekend, siedząc u znajomych, lekko otumaniony alkoholem (jak wiadomo najlepsze pomysły przychodzą jak się nie jest trzeźwym, 100% autentyk) wpadłem na ciekawą inicjatywę. Pomyślałem sobie - a może by tak zacząć kręcić firmowe reklamówki? Nie byłyby to żadne pierdy reklamowe rodem z telewizora (swoją drogą- ostatnio oglądam sobie reklamy na Polsacie a tu mi z filmem wyskakują). Byłoby coś zgoła innego. Takie niecodzienne podejście marketingowe. Na razie nie mogę zdradzić nic więcej oprócz tego, że będą to nagrywane kamerą (no tak... bo czym się nagrywa filmiki... zegarkiem?) krótkie, kilkunastosekundowe filmiki zakończone mocnym pierdyknięciem (zamieńcie słowo pierdyknięcie na ten bardziej niecenzuralny synonim). Wiem, że brzmi to jak: "zrobię coś, ale nie powiem Wam o co chodzi", ale zapewniam- takich reklam jeszcze świat nie widział. I nie, nie myślę o pokazywaniu w nich cycków... ani żadnych dewiacji. A po co to piszę? Bo jak to już poleci w eter to będę musiał to zrobić :)

Na koniec chciałem zaprosić do rzucenia okiem na mojego właściwego bloga, na którym piszę różne ciekawostki, w tym recenzje planszówek. Jest ich na tą chwilę... cztery są... Ale będzie więcej, obiecuję.
Aby dostać się na bloga trzeba się trochę wysilić. No bo przecież obiecałem, że nie będę masakrował Poltera kryptoreklamami. Hasło "złegry" (bez spacji między nimi!) przetłumaczcie sobie na angielski, następnie dajcie kropkę, po niej "blog", znowu kropka i "pl" na sam koniec. Słabo jestem wypozycjonowany, więc google może w tej kwestii nie pomóc.

Dobrej nocy życzę.
1
Notka polecana przez: de99ial
Poleć innym tę notkę

Komentarze


~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+7
czemu nie napiszesz po prostu badgames.blog.pl albo evilgames.blog.pl albo
atrociousgames, abominablegames, awfulgames, dreadfulgames. terriblegames, crappygames, hopelessgames... albo jeden z wielu synonimów oznaczający "zły" w angielskim.
27-11-2012 00:46
Repek
   
Ocena:
+2
O tę stronę chodzi? :) Coś wygrałem?

Pozdro
27-11-2012 01:13
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
O rany, PB mi zaplusowało. Koniec świata nadciąga.
27-11-2012 08:38
Petra Bootmann
   
Ocena:
0
Zaplusowała.
27-11-2012 10:50
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Nie chciałem uwłaczać płcią.
27-11-2012 11:03
Prezo
   
Ocena:
0
Tak, chodzi właśnie o nią, repek. Wygrałeś bilet do lepszego świata. Możesz zabrać osobę towarzyszącą.

Nie napisałem wprost, bo moja znajomość synonimow "zły" z angielskiego ograniczona jest do jednego...właściwego:)
27-11-2012 11:41
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
petra zmień se imie na peter to bedziesz miec normalne koncuwki
27-11-2012 12:46
nerv0
   
Ocena:
+1
@repek

Wygrałeś cukierka, który zostanie ci dostarczony drogą mailową w ciagu siedmiu dni roboczych. Smacznego! :)
27-11-2012 13:00

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.