Need for Speed World

Artykuły

NFS: World – relacja z zamkniętych betatestów

NFS: World – relacja z zamkniętych betatestów

28-05-2010 20:10 | Michał 'Charger' Mularski | Komentarze: 3
Niewiele tytułów darzę podobnym sentymentem, jak pierwsze odsłony serii Need for Speed. To zadziwiające, ale od mojego pierwszego spotkania z dziełem Electronic Arts minęło już ponad 13 lat. Cięgle pamiętam, gdy jako małolat z wypiekami na twarzy spędzałem godziny, bijąc własne rekordy w Need for Sp...
Let's Play - Need For Speed World

Let's Play - Need For Speed World

25-08-2010 10:00 | Artur 'Morus' Sośniak | Komentarze: 0
Kolejny odcinek Let's Play - cyklu filmów, w których opisujemy na bieżąco rozgrywkę z najnowszych gier PC. Tym razem wzięliśmy na ruszt Need For Speed World, sieciową wersję chyba najbardziej znanych wśród komputerowych graczy wyścigów samochodowych. Największe zalety rozgrywki to: otwarty i zróż...
Need For Speed: World

Need For Speed: World

05-11-2010 11:10 | | Komentarze: 0
Charger: Serii Need for Speed nikomu przedstawiać nie trzeba. Marka ta mimo licznych wzlotów i upadków jest ikoną na rynku elektronicznej rozgrywki, stanowiąc jedną z podstaw finansowej potęgi Electronic Arts. Gdy jakiś czas temu EA ogłosiło, iż zamierza stworzyć pierwsze prawdziwe MMO oparte na wyś...

Noty

Need for Speed World

12-05-2010 20:12 | Komentarze: 0
Nie ma chyba gracza, który nie słyszał o najsłynniejszej marce wirtualnych wyścigów, czyli o Need for Speed. Teraz Panowie z EA postanowili stworzyć grę MMO pod tym właśnie szyldem. Need for Speed World nadciąga!

Gra oferuje nam to samo co wcześniej. Wiele licencjonowany...

Wieści

Beta testy Need for Speed World rozpoczęte

Beta testy Need for Speed World rozpoczęte

16-03-2010 17:46 | Michał 'Charger' Mularski | Komentarze: 0
Dziś rozpoczynają się beta testy angielskiej wersji Need for Speed World. EA zapowiedziało, że potrwają one kilka najbliższych miesięcy, więc jest jeszcze szansa dla tych, którzy nie załapali się na pierwszą rundę. Zaproszenia będą rozdawane w kilku turach. Najprawdopodobniej każdy etap testów koncentrować się będzie na odmiennych elementach. Tym samym wraz z ich postępem, poznamy więcej szczegółów związanych z tą produkcją.

Więcej w rozszerzeniu. » więcej
Więcej zaproszeń do bety Need for Speed World

Więcej zaproszeń do bety Need for Speed World

08-04-2010 13:56 | Michał 'Charger' Mularski | Komentarze: 0
EA znów rozdaje zaproszenia do udziału w beta testach Need for Speed World. Jeśli jesteście zainteresowani przetestowaniem pierwszego wyścigowego MMO, udajcie się pod ten adres i wypełnijcie aplikację. Potem pozostaje już tylko cierpliwie czekać na szczęśliwego maila. Liczba miejsc jest jak zwykle ograniczona, jednak wejściówki będą jeszcze rozdawane kilka razy w ciągu najbliższych tygodni.
Trzecia beta Need for Speed World już 14 kwietnia

Trzecia beta Need for Speed World już 14 kwietnia

11-04-2010 11:19 | Bartek 'Dante' Dudek | Komentarze: 0
Trzecia beta MMO, osadzonego w realiach serii Need for Speed, startuje już za trzy dni, czyli w środę 14 kwietnia. Jeżeli ktoś chce jeszcze dołączyć do testów, to ma na to okazję. Wystarczy, że wejdzie na ten adres i poda wymagane dane.
Kolejna część betatestów NFS World

Kolejna część betatestów NFS World

12-05-2010 19:56 | Tomasz 'Landovsky' Mendyka | Komentarze: 1
Na oficjalnym blogu Need for Speed World pojawiła się informacja, iż kolejna część beta-testów gry wystartuje 14 maja. Tego dnia planowany jest także update, który wprowadzi do gry nowe samochody, poprawi pościgi policyjne oraz podkręci nieco grafikę.

Aby się zapisać, musicie wypełnić formularz. Ten, znajdziecie tutaj.
NFS: World – relacja z betatestów

NFS: World – relacja z betatestów

28-05-2010 20:21 | Maciej 'WH' Kaleta
"Niewiele tytułów darzę podobnym sentymentem, jak pierwsze odsłony serii Need for Speed. To zadziwiające, ale od mojego pierwszego spotkania z dziełem Electronic Arts minęło już ponad 13 lat. (...) Byłem naprawdę podekscytowany, gdy pojawiła się przede mną okazja, pozwalająca na przetestowanie pierwszego wyścigowego MMO w zamkniętych betatestach. Owocem mojej zabawy jest ta oto krótka relacja."

Zapraszamy do lektury tekstu dotyczącego Need For Speed: World. Autorem jest Michał 'Charger' Mularski. » więcej
Need for Speed World i drugi pamiętnik dewelopera

Need for Speed World i drugi pamiętnik dewelopera

26-06-2010 00:00 | Tomasz 'Landovsky' Mendyka | Komentarze: 0
EA ujawniło drugą część swojego pamiętnika dewelopera dotyczącego Need for Speed World. Tematyką wideo są power-upy, których użyć możemy podczas wyścigu. Filmik znajdziecie tutaj.
Lista samochodów z bety NFS World

Lista samochodów z bety NFS World

27-06-2010 20:37 | Tomasz 'Landovsky' Mendyka | Komentarze: 0
EA udostępniło listę samochodów, którymi przyjdzie nam się ścigać podczas beta-testów Need for Speed: World. Znajdziecie ją w rozszerzeniu. » więcej
Let's Play - Need For Speed World

Let's Play - Need For Speed World

25-08-2010 10:24 | Michał 'shergar' Tronina
Przed wami kolejny odcinek Let's Play, cyklu filmów, w których opisujemy na bieżąco rozgrywkę z najnowszych gier PC.

Tym razem wzięliśmy na warsztat Need For Speed World, sieciową wersję najbardziej chyba znanych wśród komputerowych graczy wyścigów samochodowych. » więcej
Need For Speed World - milion graczy

Need For Speed World - milion graczy

09-09-2010 16:57 | Michał 'Charger' Mularski | Komentarze: 0
EA ogłosiło, iż Need for Speed World może się już pochwalić 1 milionem użytkowników. Wyścigowe MMO miało swoją premierę w lipcu tego roku. Twórcy ogłosili również, że już niedługo wszyscy gracze będą mieli pełny dostęp do zawartości tytułu. Wcześniej możliwości tych, którzy korzystali z darmowej wersji, były ciut mniejsze niż pozostałych.

Polecamy obejrzenie materiału filmowego Let's Play, w którym Artur 'Morus' Sośniak opisuje swoje wrażenia z rozgrywki.