Nawikon 2010

Noty

Nawikon 2010

16-05-2010 11:13 | Komentarze: 0
Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki "Nawikon" to już 4. edycja konwentu organizowanego przez Stowarzyszenie Rzeszowski Klub Fantastyki "Nawigator". Tym razem konwent realizowany jest jako zadanie publiczne finansowane z budżetu Województwa Podkarpackiego.

Tegoroczną konwencją są...

Wieści

Kospiracyjny Blok Japoński na Nawikonie

Kospiracyjny Blok Japoński na Nawikonie

14-06-2010 12:17 | Jakub 'Arathi' Nowosad | Komentarze: 0
Tegoroczna japońska konspiracja organizowana jest przez SRKF "Nawigator" wespół z Rzeszowską Akademią Komiksu oraz III Najemnym Oddziałem Piechoty Japońskiej.

Możecie spodziewać się trzech dni wypełnionych tajemniczymi prelekcjami prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni. Oprócz prelekcji o ninja, historii szogunatu, mitach japońskich poznacie również wiele ciekawostek związanych z Waszymi ulubionymi mangami i anime. Będziecie też mogli wziąć udział w licznych i zabawnych konkursach.

Dla lubiących wyzwania będą mini-turnieje DDR i karaoke. Polecamy również udział w Cosplayu, w jury którego zasiądzie finalistka Euro Cosplay 2010. Rejestracja do Cosplayu rozpocznie się już na początku wakacji.
Gwiezdne wojny na Nawikonie

Gwiezdne wojny na Nawikonie

09-10-2010 08:39 | Grzesiek 'SethBahl' Adach | Komentarze: 0
9 października na Nawikonie odbędzie się blok atrakcji gwiezdnowojennych organizowany przez Rzeszowską Akademię Mocy. » więcej