» Magic: the Gathering » Raporty » Napierała Tomek vs. Szniger Filip - Feature Match Grand Prix Trial

Napierała Tomek vs. Szniger Filip - Feature Match Grand Prix Trial


wersja do druku
Autor:
Czwarta runda Grand Prix Trial to pojedynek Tomka Napierały i Filipa Sznigera. Rzut kostką wygrywa Szniger, obaj gracze zatrzymują swoje ręki i... ruszają!

Szniger zaczyna od dwóch Forestów, na co Napierek odpowiada dwoma Swampami i Null Champion. Filip dokłada Swampa i oddaje turę. Trzyma manę na Last Kiss, którego zagrywa, gdy Tomek próbuje położyć counter na swojego stwora. W swojej turze dokłada ląd, i Wildheart Invoker. Napierek wykłada Soulsorge Elemental, zaś Szniger atakuje, wykłada Prophetic Prism i oddaje turę. Jego przeciwnik wystawia Tuktuk the Explorer, ale nie mógł zaatakować Żywiołakiem, gdyż został on zdjęty przez kolejny Ostatni Pocałunek. Ze strony Filipa Overgrown Battlement oraz Nirkana Cutthroat, na co Napierek odpowiada Dread Dronem oraz oddaniem tury. Szengir dalej się rozwija - Rage Nimbus i counter na Nirkanę. Napierek stabilizuje sytuację za pomocą Heat Ray, Induce Despair oraz Ulamog's Crusher, jednak [mtg]Eldrazi Consprinction na zielonym Invokerze wygrywa mu grę prawie natychmiast.

Kolejną grę zaczyna Napierek. Skromnie, bo od Swampa. Szniger nie ogranicza się, gdyż dogrywa Foresta oraz Joraga Treespeaker, a w następnej turze Swampa, leveluje Elfa i rzuca Nest Invader. Tomek odpowiada Null Championem, a w swojej trzeciej turze Heat Rayem w Joragę. Filip dorzuca landa, Prisma i oddaje turę. Po stronie Napierka pojawia się Soulsorge Elemental, a jego przeciwnik uderza jednym z najlepszych stworów w Limited Rise of the Eldrazi - Drana, Kalastria Bloodchief, jednak Tomek nie poddaje się, gdyż ma Induce Despair. Niestety dla niego, Szniger powraca sobie Wampirzycę za pomocą Cadaver Impa i wygrywa po trzech turach, dobijając przeciwnika Staggershockaa.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamęCzytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.