string(15) ""
» Blog » Na zachodzie bez zmian.
29-08-2014 11:16

Na zachodzie bez zmian.

W działach: film | Odsłony: 533

Na zachodzie bez zmian.

Miało być dobrze.

Liczyłem.

Dziś filmwebik poinformował mnie o trailerze ,,Interstellar,,.

No to lukam.

Zagrożenie dla całego światu. Myślę se- acha. Ocalić go może tylko amerykański kosmonauta. Oczywiście ujęcia zrobione tak, by było widać flagi USA na mundurze naszego gieroja.

Ale on ma rodzinę. I ją kocha.

No bo wiecie- jest przykładnym mężem i ojcem. I córeczka płacze, bo tatuś idzie w kosmosy na zawsze, coby save the world dygresja Bajdełej- zastanawialiście się kiedyś jak ta ludzkość się uchowała, skoro przez długi czas nie było na świecie, ani jednego Amerykanina? Mieliśmy cholibka farciora, że hej!. koniec dygresji So sad! Ale tych z Was, w których pozostały jeszcze jakieś ludzkie odruchy, pocieszam. On wróci. Oni zawsze wracają. 

Tyle się bajdełej mówi o tolerancji, która płynie do nas z USA nieprzerwanym ście... strumieniem. To dlaczego gość nie może być czarnoskórym gejem będącym w związku z azjatyckim szimejlem (Tajskie są de best! dobry fap.)? A tu biały, do bólu hetero samiec. Czyli to co zawsze. No prawie. Czasem jeszcze Mudżyn, ale to koniecznie jako asysta białej laski. Ale bez seksu między nimi. Choćby i była goła baba (ta biała) w windzie.

I znowu na stówę się okaże, że wszechświat, to takie USA z grubsza pod względem aksjologicznym. Jak w ,,Kontakcie,,.

A tera dla śmiechu, pewien użytkownik, w pewnym miejscu dał taki temat na forum- ,,zapowiada się ambitne MEGAWIDOWISKO!,,

Gimby pójdo.

Jak ktoś pamięta takie opowiadanko o Yossie i ekipie, to gdzie bohaterowie kc spotykają wampiry-cioty (Proszę nie posądzać mnie o nazizm, faszyzm, onanizm... dobra zapędziłem się z tym ostatnim. Wszelkim warriorom politpoprawności tłumaczę- takie słowo tam padło.) i Wielkiego Gulgu, to kończy się ono jakoś w stylu ,,...i wszyscy zarobimy trochę kaski. A oto przecież chodzi, prawda?,,

Ale to wszystko truizm. Świata nie zmienię i nawet nie zamierzam próbować. Tyle, że sam liczyłem na dobry, niesztampowy film sf. Widać po prostu stary pacan jestem, co niczego się nie nauczył.

 

 

1
Notka polecana przez: Anioł Gniewu
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Agrafka
   
Ocena:
+2

przyznaję z pełną świadomością absolutny brak tolerancji i rasizm - wielu Romów to złodzieje, brudasy, kłamcy i należy się ich po prostu pozbyć.

Już niedługo notka ukryta i ban.

29-08-2014 18:11
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

A jak sie pokaja?

29-08-2014 18:21
Malaggar
   
Ocena:
+3

Musi wpłacić 10 tysięcy złotych dla Nigdy Więcej i drugie tyle dla jakiegoś Romskiego Stowarzyszenia!
 

29-08-2014 18:25
Anioł Gniewu
   
Ocena:
+2

Powinien tez cyt. (Radosław Sikorski, minister) "okazać murzyńskość"! To jest dobre na każda okazje! (Uczestnictwo w XIX wiecznym ruchu literackim zawsze na fali!)

29-08-2014 18:31
Malaggar
   
Ocena:
0

Sam udzielam się w takim XIX wiecznym ruchu. Nazywa się The Lost Cause, czy jakoś tak...

29-08-2014 18:32
Cherokee
   
Ocena:
0

@Anioł - tak Europa przybija piątki banderowcom, że co strachliwsi pod Rzeszowem już rowy kopią na ruskie tanki (inni zaś szykują kwiaty). Puenta dla mniej rozgarniętych jest taka, że multikulti z Europie obejmuje też Polaków, więc ja bym sie nie śpieszył z wyrzucaniem kogolwiek "do siebie". 

29-08-2014 18:35
Malaggar
   
Ocena:
0

Ja nawet Czirokiego rozumiem: Kto normalny chce, by Anglicy wykopali tych patusów, co do nich pojechali i robią tam dym? Będzie to bydło chodzić po ulicach w Polsce i wszczynać rozróby.
Za to fachowców typu lekarze pewnie chętnie jeszcze potrzymają, niezależnie od wykopywania prawilnych ziomków od zmywaków.

29-08-2014 18:37
Vukodlak
   
Ocena:
+1

@Kanibal77

A to reżyser filmu nie jest potajemnie żydowskim Romem, czarnoskórym od pasa w dół? To ja przepraszam, myślałem, że na temat piszę. ;>

@AG

To ja Ci dam, co byś nie był w kręgu podejrzanych o popieranie połlisz nazi "rasy panów z Najjaśniejszej".

@Agrafka

Bana nie będzie, ugiąłem kark przed moderatorskim batem. Ale nie płacz! Na przedbanową notkę pożegnalną szykuję coś bardzo mocnego.

O moje zobowiązania względem urażonych romskich naciągaczy się nie martwcie. W ramach  przeprosin i jako znak pojednania podarowałem w prezencie trzy taczki gruzu.

29-08-2014 18:45
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

Umm.. Rowy wypełnione kwiatami źle mi sie kojarzą. Jak groby... Brrr! Zgiń przepadnij Putinie! A kysz Jaceniuku! 

Nikogo donikąd nie wyrzucam. Zwracam jedynie uwagę na problematyczne sąsiedztwo i proszę o przestrzeganie norm cywilizacyjnych, kulturowych i prawnych mojego kraju. O ile oczywiście jest jeszcze mój, bo mam czasem wątpliwość czy nie jestem obywatelem kondominium USA, Ukrainy albo Rosji...

29-08-2014 18:45
Cherokee
   
Ocena:
+1

@Mal - o ile będą oceniać każdego człowieka indywidualnie, a nie na podstawie jakiegoś głupiego stereotypu. I o to się właśnie rozchodzi. 

29-08-2014 18:46
Malaggar
   
Ocena:
+2

No ale my nie oceniamy cyganów na podstawie stereotypów, tylko wieloletnich obserwacji.
Stąd też, właśnie w oderwaniu od stereotypów, nikt jeszcze nie określił ich mianem "córkodymaczy" i "pedogwałcicieli".

29-08-2014 18:49
Agrafka
   
Ocena:
+2
Nie mogę się doczekać tej przedbanowej notki. Nie, żebym cię wyrzucała.
29-08-2014 20:03
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

Vukodlaku masz alternatywne konto? 

Spieszmy sie kochać rasistow bo tak szybko odchodzą... ;)

29-08-2014 21:03
Kamulec
    Komunikat administracji
Ocena:
0

W tym wypadku uznałem, iż po uprzednim zwróceniu uwagi i korekcie komentarza, Vukodlak wyraża swoją opinię nie rozciągając jej na całość Romów. Uprzedzam jednak, że w podobnych sytuacjach na przyszłość dwuznaczność sformułowań może działać na niekorzyść ich autora. Komentarz Vukodlaka nadal jest na pograniczu złamania regulaminu, więc proszę nie doszukiwać się precedensu.

29-08-2014 22:01
earl
   
Ocena:
+2

"Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma".

29-08-2014 22:28
Malaggar
   
Ocena:
0

Cytując dwóch braci F.
"Bo ich Hitler zabił w obozie"

29-08-2014 22:34

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.