string(15) ""
» Blog » NST - Kilka nowych modeli + wiecej
25-08-2011 18:21

NST - Kilka nowych modeli + wiecej

W działach: bitewniaki, figurki, neuroshima, galeria | Odsłony: 39

Tak jak obiecalem oto zdjecia kilku innych modeli do NST, ktore ostatni pomalowalem.

 

Cyborgi:

 

 

 

 

Hybrydy:

 

 

 

Ochroniarz:

 

Na koniec zdjecia spodkladowanych modeli, ktore jeszcze nie doczekaly sie oficjalnych fotek.

 

Zlodziej:

 

 

 

Szturmowiec:

 

 

Kurier:

 

 

 

 

Chemik:

 

 

 

I to by bylo na tyle, to wszystkie modele, jakie zakupilem. Wiecej nie planuje. A dlaczego? O tym w nastepnym odcinku + zdjecia modeli PA z innych systemow.

EDIT: zapodzial sie jeszcze Spider.

Komentarze


~Misiek

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Brak fotek modeli, tylko te koncepty zamiast nich widać się mszczą. Sam czekałem z zakupem każdego z modeli dopiero gdy ktokolwiek wsadził fotkę w net. Nie ma jak sprawdzić czy model jest poprawny więc nie ma jak reklamować, ale i dla wydawnictwa robi się czarna aura bo nikt nie jest w stanie określić czy modele takie poprostu nie są. Cały ten pomysł z konceptami to strzał we własną nogę. U mnie w mieście większość grających w bitewniaki ludzi zraziła się zanim cokolwiek więcej zobaczyła.
13-10-2011 13:02
~oshii

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Odgrzewam kotleta, bo nie mogę tego tak zostawić.
Figurki są jakie są, często przesunięte, źle odlane. Wiele można poprawić samemu, wystarczy nawet przyłożyć się przy czyszczeniu figurek i odrazu model zaczyna lepiej wyglądać. Kolega DE maluje nieźle, ale nie usuwa marginesów odlewowych, a tego nie naprawi żadne malowanie. Nawet najbrzydszy model nabiera wartości po odpowiednim pomalowaniu (co pokazują doskonale powyższe zdjęcia).
Portal ma nową odlewnię, z której figurki wychodzą porównywalne z infinity, więc problem zażegnany. Zasady zmienią się lada moment, niebawem wersja 1.5, więc narzekających wcześniej i na to, odsyłam do lektury. Wyszła kampania, która jest całkiem niezła i daje dużo nowych możliwości.
Budzi się w Was polska mentalność- lepiej ponarzekać i obrobić dupsko, niż zastanowić się, czemu tak jest. Dla tych, którzy narzekają mam jedną informację- pamiętajcie, że Portal zajmuje się RPGami i planszówkami a bitewniaki to dla nich nowość, więc weźcie poprawkę na to. Nie da rady konkurować z infinity czy warhammerem, które istnieją na rynku już X lat.
04-04-2012 16:21

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.