» Artykuły » Przegląd prasy » NEO Plus #129

NEO Plus #129


wersja do druku

Grudniowy numer NEO Plus już w sprzedaży!

Autor:
NEO Plus #129
Kolejny rok pękł jak czaszka zombiaka pod ciężkim butem Coacha, jednego z czterech bohaterów Left 4 Dead 2, które zagościło na naszej okładce. Niepotrzebnie obawialiśmy się, że gra Valve okaże się zaledwie pakietem dodatkowych misji do pierwszej części. To pełnoprawna kontynuacja i w tej chwili najlepsza koopowa strzelanka.

Jak zawsze pod koniec roku, recenzje zajmują pokaźną część numeru. Oceniliśmy ponad 60 gier, w tym hity, na które czekaliśmy od kilkunastu miesięcy. Wśród nich znalazły się: Call of Duty: Modern Warfare 2, Assassin’s Creed II, New Super Mario Bros. Wii oraz Bayonetta.

Przetestowaliśmy i oceniliśmy również takie gry, jak: Jak & Daxter: Zaginiona Granica, Shin Megami Tensei: Persona (PSP), Assassin’s Creed Bloodlines, The Saboteur, Resident Evil: The Darkside Chronicles, WWE Smackdown vs Raw 2010, GTA IV: Episodes From Liberty City, LittleBigPlanet (PSP) i wiele innych.

Pamiętacie, jak w poprzednim numerze zapowiadaliśmy pierwszy kwartał 2010? Przez całą zimę będą ukazywać się gry dobre, świetne i rewelacyjne w ilościach niespotykanych o tej porze roku. Już teraz mamy dla Was przedsmak tego, co będzie się działo. Testowaliśmy multiplayerową betę Battlefield: Bad Company 2 i jesteśmy zachwyceni. Gra DICE oddaje klimat współczesnych działań wojennych jak żadna inna. Ograliśmy Dark Void, nachodzącą strzelaninę Capcom i przygotowaliśmy zapowiedź Kane & Lynch 2: Dog Days. Pierwsze screeny i informacje o przygodach dwóch zwyrodniałych zabójców są zaskakujące. Sprawdźcie sami.

Zapraszamy także do zapoznania się z obszernym materiałem odnośnie Mass Effect 2 – to kolejny efekt naszej wyprawy do Kanady, gdzie w siedzibie BioWare przez dwa dni mieliśmy możliwość zapoznania się z ich najnowszymi grami.

Na deser przygotowaliśmy relację z pierwszego i jedynego koncertu Video Games Live w Polsce, który odbył się 18 listopada w Warszawie. Zachęcamy do przeczytania artykułów traktujących o skandalach związanych z grami oraz obrazoburczych reklamach gier, a miłośników klimatów retro zapraszamy do obszernego Retroplusa, gdzie piszemy między innymi o konsoli 3DO i serii Metal Gear Solid.

Zapraszamy do lektury i widzimy się ponownie na początku stycznia. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Do przeczytania!

N+ crew
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Neo+ | prasaCzytaj również

NEO Plus #131
Lutowy numer NEO już w kioskach!
NEO Plus #128
Listopadowe NEO+ już w kioskach!
NEO Plus #127
Październik z Neo+
NEO Plus #126
Wrześniowe NEO+ już w kioskach!
Prasa w grach komputerowych
Bibliografie wydawnictw ciągłych ich nie uwzględniają

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.