» Artykuły » Przegląd prasy » NEO Plus #128

NEO Plus #128


wersja do druku

Listopadowe NEO+ już w kioskach!

Autor:
NEO Plus #128
Ciekawe to czasy, gdy najlepsze gry RPG, również konsolowe, tworzone są w Kanadzie, a nie w Japonii. A może to my już mamy dość bishonenów, przerośniętych kurczaków, liniowości i pokręconych fabuł, których nie sposób zrozumieć? Dragon Age: Początek to ogromny, wciągający od pierwszej minuty erpeg, na dodatek całkowicie zlokalizowany. Jak dobra to gra, przekonacie się czytając recenzję DrMaxa.

To nie koniec atrakcji związanych z Dragon Age. W tym numerze NEO+ znajdziecie pierwszą część materiału "Z wizytą w BioWare" – wywiad rzekę z producentami Dragon Age: Początek oraz szefami firmy. Mielu rozmawiał z nimi w siedzibie firmy w Edmonton. W przyszłym miesiącu część druga, poświęcona Mass Effect 2.

Najbardziej wyczekiwany film tego roku? Oczywiście, Avatar Jamesa Camerona. Wraz z najnowszą superprodukcją mistrza SF powstaje gra o tym samym tytule, w którą nareszcie mieliśmy okazję pograć. Jeśli myślicie, że to tylko klon Lost Planet, koniecznie przeczytajcie raport specjalny. Zmienicie zdanie.

Przygotujcie się na szok. Aż 24 pierwszoligowe gry ukażą się na początku przyszłego roku. Przez wiele lat marudziliśmy, że zbyt wiele gier wychodzi na święta, tym razem będzie inaczej. Bez obaw, nie wszyscy wydawcy uciekli przed Modern Warfare 2 - w tym numerze NEO+ znajdziecie ponad trzydzieści recenzji, w tym tak świetnych tytułów, jak Forza Motorsport 3, Borderlands, Dragon Age: Początek, Ninja Gaiden Sigma 2, GTA: Chinatown Wars (PSP), DJ Hero, Ratchet & Clank: A Crack in Time. Oceniliśmy również: Brutal Legend, Pro Evolution Soccer 2010, Wii Fit Plus, Muramasa: The Demon Blade, Tekken 6, EyePet i wiele innych.

Jedną z gier, które ukażą się na początku 2010 jest Aliens vs. Predator. Zooltar już grał w multiplayera na pokazie w Londynie. W numerze znajdziecie również nowe informacje o Dead Rising 2, wywiady z producentem Castlevania: Lords of Shadow oraz członkiem ekipy Naughty Dog, a także pierwsze konkrety dotyczące Enslaved, nowej gry twórców Heavenly Sword.

W październiku polscy gracze nie mogli narzekać na brak atrakcji. W Poznaniu odbyło się Poznań Game Arena, a w kilku dużych miastach odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski FIFA 10. Jeszcze możecie wziąć udział, a 21-22 listopada spotkamy się w Warszawie na Wielkim Finale. Zapraszamy także na koncerty Video Games Live, redakcja NEO+ na pewno nie przegapi tej imprezy.

Zapraszamy do lektury i widzimy się ponownie na początku grudnia. Do przeczytania!

N+ crew
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Neo+ | prasaCzytaj również

NEO Plus #131
Lutowy numer NEO już w kioskach!
NEO Plus #129
Grudniowy numer NEO Plus już w sprzedaży!
NEO Plus #127
Październik z Neo+
NEO Plus #126
Wrześniowe NEO+ już w kioskach!
Prasa w grach komputerowych
Bibliografie wydawnictw ciągłych ich nie uwzględniają

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.