» Artykuły » Przegląd prasy » NEO Plus #127

NEO Plus #127


wersja do druku

Październik z Neo+

Autor:
NEO Plus #127
Uncharted 2: Among Thieves jest tym dla gier TPP, czym Call of Duty 4: Modern Warfare dla FPSów. Fantastycznej kontynuacji przygód Nathana Drake’a będą zazdrościć peestrójce posiadacze innych konsol. Naughty Dog przygotowali prawdziwego killera, którym zachwyciła się cała redakcja. Sześć stron recenzji, złapane przez nas ekskluzywne screeny i ocena... Przekonajcie się sami.

Drake gra pierwsze skrzypce w recenzjach, a w zapowiedziach błyszczy Ezio Auditore de Firenze, bohater Assassin’s Creed 2. Mielu poleciał do Paryża na ekskluzywny pokaz gry, gdzie przez kilka godzin oglądał i ogrywał różne fragmenty, w tym również takie, których UbiSoft jeszcze nie prezentował. Jak nowe elementy systemu rozgrywki prezentują się w akcji? Czy druga część będzie bardziej wciągająca niż trochę monotonna "jedynka"? O tym przeczytacie tylko u nas w specjalnym raporcie.

Trzecim dużym tematem jest recenzja Halo 3: ODST. Pięciogodzinna kampania? Ani śladu Master Chiefa? To nie miało prawa się udać, a jednak Bungie dobrze wiedziało, co robi i dostarczyło świetnego FPSa. Już nie możemy doczekać się Halo: Reach.

Fax grał w beta wersję Borderlands. Twierdzi, że to czarny koń strzelanin w tym roku. Mielu zagłębił się w prześliczne demo Metal Gear Solid: Peace Walker na PSP oraz Ratchet & Clank Future: A Crack in Time, a Gulash przetestował PSPgo. Kaxi zebrał informacje na temat No More Heroes: Desperate Struggle, a Crackdown 2 przybliży Wam sasori.

Zrecenzowaliśmy trzydzieści pięć gier. Między innymi: Gran Turismo (PSP), Dissidia: Final Fantasy, Professor Layton and Pandora’s Box, Scribblenauts, NHL 10, The Beatles: Rock Band, Guitar Hero 5, Marvel Ultimate Alliance 2, Motorstorm: Arctic Edge, Operation Flashpoint: Dragon Rising, Dead Space: Extraction, Soulcalibur: Broken Destiny, Wet i wiele innych. Jak zawsze zachęcamy do lektury RETROplus, felietonów Grabarza i Lorda Khazadala, a na deser proponujemy dwa artykuły - "killerspiele" o Niemcach i ich dziwnych pomysłach dotyczących gier, oraz "Quo Vadis RPG", którego tytuł mówi sam za siebie.

W tym roku objęliśmy patronat prasowy nad Mistrzostwami Polski FIFA 10. Począwszy od tego numeru będziemy relacjonować przebieg turnieju. To już druga inicjatywa, której patronujemy – pierwsza to listopadowe koncerty Video Games Live. Przypomnimy Wam o nich w kolejnym numerze NEO+. Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju FIFA 10 i do zobaczenia, ekipa NEO+ na pewno nie przegapi tej imprezy.

Zapraszamy do lektury i widzimy się ponownie na początku listopada. Do przeczytania!

N+ crew
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Neo+ | prasaCzytaj również

NEO Plus #131
Lutowy numer NEO już w kioskach!
NEO Plus #129
Grudniowy numer NEO Plus już w sprzedaży!
NEO Plus #128
Listopadowe NEO+ już w kioskach!
NEO Plus #126
Wrześniowe NEO+ już w kioskach!
Prasa w grach komputerowych
Bibliografie wydawnictw ciągłych ich nie uwzględniają

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.