» Teksty » Musiszmieć » Musiszmieć: Kwiecień 2009

Musiszmieć: Kwiecień 2009

Musiszmieć: Kwiecień 2009
Drugi tom Lupusa Frederika Peetersa to kontynuacja wydanego w 2005 r. komiksu science fiction nagrodzonego "Nagrodą dla najlepszego komiksu francuskojęzycznego". Autor niezapomnianych Niebieskich pigułek tym razem przedstawia opowieść o dramatycznej ucieczce Lupusa i Sany.

Źródło: PostTomek 'Asu' Pastuszka polecaZaloguj się, aby wyłączyć tę reklamęCzytaj również

Komentarze

string(15) ""

Repek
    Właśnie....
Ocena:
0
...przeczytałem drugiego Lupusa i mam uczucie deja vu.

Gdy czytałem jedynkę, w głowie miałem "Niebieskie pigułki", komiks genialny. Z gatunku tych, które polecę "w nocy o północy", choć pewnie nie każdemu [bo różne opinie słyszałem].

I wtedy Lupus #1 mnie jakoś rozczarował. Peeters dalej robił komiks obyczajowy, ale zabrał się do tego nieco inaczej. Wtedy to po mnie spłynęło. Teraz, przed lekturą dwójki, przypomniałem sobie jedynkę i zdecydowanie zmieniłem zdanie. Komiks jest naprawdę świetny.

A dwójka? Imho słabsza od jedynki, ale może znowu trzeba liczyć na to, że Post parę lat poczeka, zanim wyda trójkę? [niby jest w zapowiedziach, ale kto wie, co będzie...] W międzyczasie jest szansa, że komiks awansuje w mojej prywatnej hierarchii.

Pozdrówka
18-05-2009 02:53
~ha

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
-1
to też robił ten, co nosi spodenki?
22-05-2009 11:30
~radio ma ryja 7

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Czekam na dalsze polecanki Asu:)
27-05-2009 22:12
~ha z marca

Użytkownik niezarejestrowany
    do osoby, która podpisała się "ha"
Ocena:
-1
dyskutując w temacie "Dick4Dick" podpisałem sie nickiem "ha" jako użytkownik niezarejestrowany. Ty robisz to samo, w dodatku kierujesz do Asu uwagę, która nawiązuje do wymiany opinii jaką w temacie marcowej poecanki zainicjował "hm" a ja go w tym poparłem, i która w kontekście tamtej wymiany może wskazywać na złośliwość z mojej strony. Działając anonimowo kierujesz negatywne emocje w moim kierunku. Twoja uwaga jest nie na miejscu, jest nie merytoryczna i wogóle bez sensu. Fakt, że ja również dyskutowałem anonimowo, ale jednak dyskutowałem.
Jeżeli odezwę się tutaj nastepnym razem to juz na pewno nie jako "ha". Prawdopodobnie już jako 'registered' z nowym nickiem.

A co do "Lupusa", nie czytałem, nie mam nic do powiedzenia.
29-05-2009 21:19
Repek
    @ha
Ocena:
+1
Zachęcamy do rejestracji. Zawsze to milej wiedzieć, z kim się rozmawia.

Pozdrawiam
29-05-2009 23:39

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.