Multiplayer

Artykuły

Archenemy

Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego!

19-05-2010 18:24 | 27383 | Komentarze: 12
W styczniu zapowiadaliśmy wyjście nowego dodatku pozwalającego na grę "jeden na wszystkich". Niedawno w Magic Arcana zaprezentowano klimat czterech zestawów, a teraz oddano nam do dyspozycji zasady tego rozszerzenia. Poniżej znajduje się tłumaczenie tychże zasad z oficjalnej strony Wizards of the Co...

Noty

Call of Duty: Black Ops

03-10-2010 16:48 | Komentarze: 1
Call of Duty: Black Ops to kolejna odsłona szalenie popularnego FPSa, która powoli oddala się od tematyki II wojny światowej.


Tym razem zostajemy rzuceni w realia Zimnej Wojny, w lata pięćdziesiąte. Kierując specjalnymi oddziałami będziemy wykonywać misje na całym globie, mi�...

Wieści

Bioshock 2 - informacje o trybie multiplayer

Bioshock 2 - informacje o trybie multiplayer

29-05-2009 10:19 | Dawid 'tragizmus' Dymarczyk
Serwis Eurogamer opublikował artykuł, w którym dowiadujemy się nowych informacji dotyczących trybu wieloosobowego w grze Bioshock 2. Więcej informacji w rozszerzeniu newsa. » więcej
Killstreaki w Modern Warfare 2

Killstreaki w Modern Warfare 2

08-09-2009 22:01 | Cubuk | Komentarze: 0
Twórcy serii Call of Duty udzielili informacji dotyczących najnowszej odsłony pt. Modern Warfare 2. Wiadomości dotyczą rozgrywki multiplayer. Jedną z nowości będą Killstreak Rewards, czyli nagrody przyznawane graczowi za zaliczenie kilku fragów pod rząd, w krótkim czasie. W poprzedniej części Call of Duty killstreakami nazywano specjalne siły wsparcia, pozwalające graczowi zabić dużą ilość przeciwników w krótkim czasie. W Modern Warfare 2 będzie ich więcej i będziemy mieli nad nimi większą kontrolę. Otrzymamy możliwość dopasowywania wsparcia samodzielnie do własnych umiejętności oraz taktyki. Dodatkowo, w niektórych przypadkach będziemy mieli możliwość przejęcia kontroli nad killstreakiem, np. sterować działkami samolotu bojowego.
Multiplayer w inFamous 2

Multiplayer w inFamous 2

17-11-2009 17:52 | Cubuk | Komentarze: 0
Rozgrywka multiplayer z każdą minutą staje się coraz bardziej rozpowszechniona, nic zatem dziwnego, że będzie obecna w coraz większej ilości zbliżających się tytułów. Pojawi się ona również prawdopodobnie w inFamous 2, stanowiąc odmianę po pierwszej części gry, w której był tylko tryb single. Studio Sucker Punch oświadczyło, że przygarnie programistę sieciowego, który zajmie się konstruowaniem rozgrywki multiplayer. Na samym inFamous 2 się nie skończy, opcja multi ma się pojawić również w grze Dead Space 2.
[ARC]Release Archenemy

[ARC]Release Archenemy

27-04-2010 19:20 | 27383 | Komentarze: 0
Magowie z Wybrzeża podali już szczegóły turniejów release dodatku Archenemy, czyli gry "wszyscy na jednego". Dokument w formacie .doc dostępny jest tutaj.
10$ za multiplayer

10$ za multiplayer

12-05-2010 18:33 | Cubuk | Komentarze: 0
Electronic Arts wciela w życie nową politykę, według której każdy gracz posiadający używaną wcześniej grę, będzie musiał zapłacić 10 dolarów za dostęp do multiplayera.

"Uważamy, że to świetny pomysł, który wspomoże nasz biznes i będzie bardzo korzystny dla użytkownika – w końcu i on na tym zyskuje." - mówi szef EA.
W domyśle ma to pozwolić na udostępnienie gry online dla wszystkich tych graczy, którzy kupili używaną grę z wykorzystanym już kodem seryjnym.

Warto odnotować, że spotkało się to z dezaprobatą w wielu środowiskach graczy, jako „działania mające na celu ograniczenie i kontrolę handlu używanymi grami”.
Archenemy - zasady i grafiki

Archenemy - zasady i grafiki

18-05-2010 15:29 | 27383 | Komentarze: 3
Magowie z Wybrzeża zaprezentowali pełne zasady nowego wariantu gry wieloosobowej Archenemy, a także kilka grafik przedstawiających karty oraz opakowania. Więcej w rozszerzeniu wieści. » więcej
Crysis 2- tryby multiplayer i screeny

Crysis 2- tryby multiplayer i screeny

17-08-2010 21:42 | Bartosz 'Chili' Rakowski | Komentarze: 0
Dość prostym do przewidzenia było, że ujawnione zostaną informacje o Crysis 2 na Gamescom'ie 2010.

Crytek zaprezentował graczom 2 tryby wchodzące w multiplayer, jak i trochę screenów. Zapraszam do galerii.

Więcej informacji w rozszerzeniu. » więcej
FIFA 11 - rozbudowany multiplayer

FIFA 11 - rozbudowany multiplayer

18-08-2010 13:25 | Bartosz 'Chili' Rakowski | Komentarze: 1
EA dodało do swojej najnowszej FIFY 11 rewolucyjną opcję. Rozbudowano multiplayer, w którym rozegrać mecz może 22 graczy naraz! Tak, będziemy mogli też stanąć na bramce i niczym Stekelenburg czy Buffon efektownymi paradami nie dopuszczać do zdobycia gola przez przeciwnika.

Niestety opcja ta dostępna będzie tylko na konsolach XBOX360 i PS3.
Call of Duty: Black Ops - kolejny trailer z trybu multiplayer

Call of Duty: Black Ops - kolejny trailer z trybu multiplayer

02-09-2010 17:37 | Bartosz 'Chili' Rakowski | Komentarze: 5
Treyarch przygotowało dla graczy gameplay z nadchodzącego Call of Duty: Black Ops. Prezentuje on rozgrywkę wieloosobową z dodatkowym komentarzem twórców.

Co ciekawe, przedstawione są w nim nowe dla serii tryby, takie jak Wager Mode, w którym wszystkie osoby dostają takie samo uzbrojenie, a coraz lepsze bronie otrzymują dopiero po zabiciu określonej ilości osób. » więcej
Assassin's Creed Brotherhood - postać Harlequina i Oficera

Assassin's Creed Brotherhood - postać Harlequina i Oficera

15-10-2010 14:19 | Mirosław 'angel21' Poręba | Komentarze: 2
Na kanale youtube - assassinscreedUK - można znaleźć nowe filmy z dwoma postaciami dostępnymi w trybie multiplayer w Assassin's Creed Brotherhood. » więcej
Beta Section 8: Prejudice

Beta Section 8: Prejudice

20-10-2010 15:58 | Mirosław 'angel21' Poręba | Komentarze: 0
Wszyscy chętni do przetestowania bety trybu multiplayer gry Section 8: Prejudice mogą zapisywać się tutaj. Projekt TimeGate Studios to futurystyczna gra akcji, będąca sequelem Section 8.

Start testów tej jesieni, premiera gry nastąpi na początku 2011 roku.
DLC do Medal of Honor

DLC do Medal of Honor

27-10-2010 20:23 | Bartosz 'Chili' Rakowski | Komentarze: 1
Tydzień przed pojawieniem się giganta w postaci Call of Duty: Black Ops EA zaplanowało wydanie pierwszego rozszerzenia do najnowszego shootera z ich stajni, czyli Medal of Honor.

Już 2 listopada posiadacze PCtów będą mogli ściągnąć tego darmowego DLC, który uwzględniać będzie kilka nowości w trybie multiplayer: dwie nowe mapy (Bagram Hangar i Khyber Caves) oraz tryb Clean Sweep, czyli pewnego rodzaju Search and Destroy, polegające wyłącznie na eliminacji przeciwników (żadnego podkładania ładunków, etc.).
Tron: Evolution startuje z darmowym DLC

Tron: Evolution startuje z darmowym DLC

25-11-2010 13:32 | Bartosz 'Chili' Rakowski | Komentarze: 0
Tron: Evolution to gra akcji na licencji filmu Tron: Legacy, kontynuacji hitu z lat 80'tych. Premiera tego tytułu już 7 grudnia. Dla fanów produkcji twórcy przygotowali miłą niespodziankę.

Kupując tytuł w dniu jego wydania, otrzymamy dwie dodatkowe mapy do trybu multiplayer oraz model Sama Flynna (głównego bohatera gry).