string(15) ""
» Blog » Mornie macznie brevierny world
03-03-2014 12:57

Mornie macznie brevierny world

Odsłony: 170

Taki pomysł z setingu do Nwodu

 

 

Wrocław, stolica Republiki Polskiej ostatniego demokratycznego fragmentu Polski Samopodzielonej. Samuel Karczewski, członek wielce starożytnej i szacownej rodziny Karczewskich, lub też raczej Karchevów jak ich nazywano w Dawnym Kraju, kupił w kiosku gazetę. Nie, trzy gazety. Gdy potem wsiadł do pociągu, miał czas aby je poczytać. Najpierw sięgnął po Gazetę Narodową, wydawaną w Królestwie Polskim obejmującym wschodnie tereny dawnej Rzeczypospolitej

"Jan Kruk- Merkaprzyznał się do uprawiania sodomii, europeizmu, członkostwa w loży masońskiej i wspierania wszechbolszewi, poprosił o karę śmierci, którą niezwłocznie wykonane. Niech pierwszy sekretarz piekła pożre jego duszę."

"Nasz umiłowany przez Boga kraj odnotował 20i0% wzrost gospodarczy. To wszystko dzięki naszemu Światłemu Przywódcy, Geniuszowi Epoki, Boskiemu Pomazańcowi, Wicekrólowi Stanisławowi Pobożnemu"

"Rada królewska przewiduje wzrost cen dzierżawy robotników. Aby nie zniechęcać Sług Świętej Mamony przed wykonywaniem w Naszym Kraju umiłowanej przed Boga Kapitalistycznego czynności jaką jest zarabianie pieniędzy, Papież Kościoła Prawdziwie Katolickiego Szczepan obiecał jedno darmowe rozgrzeszenie z gwałtu lub morderstwa za każdy milion złotych, który zostanie wydany na dzierżawę grzeszników"

"Stowarzyszenie Stróżów Czystości Moralnej rozważa podniesienie poziomu świętości, od którego będzie wolno bezkarnie korzystać z umiejętność czytania i pisania, tak aby mogli to robić jedynie najzamożniejsi obywatele, co pozwoli wyeliminować wynaturzenia jakie zaprowadził system powszechnej edukacji"

"Ojciec Święty Szczepan I stwierdził, że miłość między kapłanami i nieletnimi doskonale zapobiega homoseksualizmowi i Feminizmowi"

"Mija rok od kiedy Kara Boska w postaci brudnej bomby spadła na Komunistykan, kładąc kres żydobolszewickiej parodii kościoła. Dzisiaj stalinowski trybunał w Hadze skazał przywódcę zamachowców, Mirosława Frankowskiego. Rada królewska protestuje przeciwko takiemu traktowaniu Prawdziwego Polaka-Katolika, jednocześnie zapewnia, że Królestwo Polskie nie miało nic wspólnego z zamachem "

Samuel westchnął i odłożył Gazetę Narodową. Wziął teraz Przyjaźń, Gazetę wydawaną w Wolnym Kraju, państwie powstałym na ziemiach centralnych.

"Urząd do spraw Unowocześniania Społeczeństwa uruchomił loterię fantową dla młodych ludzi, którzy zgłoszą do klinik eutanazacyjnych swoich rodziców. Co miesiąc do wygrania samochód. Ministera Piątek twierdzi, że to kolejny krok na celu tworzenia społeczeństwa opartego na uniwersalnych wartościach tolerancji i przyjaźni"

"Zbliża się rocznica wyzwolenia, za sprawą atomu, Rzymu od Religianctwa. Cieszymy się z powodu tego zwycięstwa humanizmu, dzięki któremu populacja wsteczników uszczupliła się o pół miliona. Jednocześnie Komisja Zgody i Przyjaźni zapewnia, że potępia wszelką przemoc i każdy kto myśli inaczej musi się udać do biura do spraw mowy nienawiści celem usunięcia owych myśli z głowy za pomocą lobotomii"

"Z radością informujemy, że pilotażowy program dziecięcych edukatorów seksualnych zakończył się pełnym sukcesem. Jak mówi profesor Turkiewicz: Dzieci z rodzin relgianckich, szczególnie exmuslimskich, są wychowywani środowisku wybitnie antyseksualnym, więc nasza terapia kontaktowa pozwoli im wyzwolić się z wsztecznictwa i być prawdziwymi europejczykami"

"Urząd do spraw słusznej nauki jednomyślnie zatwierdził historię o Wróżce Ewoluszce i Złym Czarowniku Ewolwie jako prawdziwie naukową i obowiązującą we wszystkich instytucjach"

Samuel Karczewski ziewnął. W gruncie rzecz nie spodziewał się niczego innego przeczytać. Sięgnął więc po Gazetę Wrocławską, aby oczyścić swój umysł z miazmatów debilizmu

. "Dzisiaj odbyła się egzekucja Jana Kruk - Merka, byłego kanclerza. Warto przypomnieć, że był on odpowiedzialny za skazanie Jarosława Kaczyńskiego, byłego premiera, za którego rządów zainicjowano proces dziesięciu tysięcy agentów."

"Skandal wybuchł ze związku z nagrodzeniem przez Urząd ds Rzetelnych Informacji zdjęcia pod tytułem Radosna Exreligiantka Bije Zły Meczet przedstawiało tak naprawdę muzułmankę starającą się uwolnić są rodzinę zamkniętą w płonącym meczecie. Sprawcami byli żołnierze z Armii Przyjaźni lub z Legionu Bożego. "

"ONZ wstrzymał dostawy pomocy humanitarnej do Królestwa Polskiego po tym, jak Armia Królewska zarekwirowała całą pomoc razem z pracownikami ONZ, którzy zostali oskarżeni o szerzenie bolszewizmu. Żywność trafiła na wolny rynek. Wicekról zapytany co mają jeść Polacy miał rzec: Niech żrą trawę, jak kiedyś Koreańczycy"

"Wojska Armii Przyjaźni i Legionu Bożego wdarły się na ulice Damaszku. Cyborgi i Udoskonaleni żołnierze przełamali wszelki opór. Tysiące ludzi jest zakuwanych w kajdany lub poddawanych lobotomizacji"

Karchev uśmiechnął się. Czarna Ręka wykonała dobrą pracę.

Komentarze


Kaworu92
   
Ocena:
+1

Grzesiu, znowu "takie" rzeczy rozpowiadasz :P :P :P

03-03-2014 14:26
   
Ocena:
0

Osobniko Xelos. Powinieneś wiedzieć, że odmiana rodzajowa to najstraszliwszy przykład mowy nienawiści. Prosimy o udanie się do najbliższego punktu lobotomizacyjnego celem usunięcia religianckich neuronów!:)

03-03-2014 14:55
sil
   
Ocena:
0

Jak nie znasz, to polecam zbiór m.in. podobnych wizji: PL+50.

03-03-2014 16:16

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.