Moonrise Interactive

Artykuły

Axel: Wielka Ucieczka - Demo [download]

Axel: Wielka Ucieczka - Demo [download]

08-10-2009 21:41 | Michał 'shergar' Tronina | Komentarze: 0
Axel: Wielka Ucieczka - Demo (1 mirror) Axel: Wielka Ucieczka - Demo (2 mirror) Wersja demonstracyjna przygodowej gry dla dzieci.
Axel: Wielka ucieczka - recenzja

Axel: Wielka ucieczka - recenzja

23-08-2010 14:00 | Bartłomiej 'baczko' Łopatka | Komentarze: 1
Axel: Wielka ucieczka to gra zręcznościowa dla dzieci, w której naszym celem jest pomóc sympatycznemu, zezowatemu chomikowi w ucieczce z terrarium. By tego dokonać zmierzymy się z kilkoma łamigłówkami, schematycznymi zadaniami oraz wieloma wadami gry. Na początek łyżka dziegciu Pierwsze wrażenie...

Noty

Szepty w mroku: Statek widmo

21-08-2013 00:09 | Komentarze: 0
Szepty w mroku to trzecia produkcja młodego polskiego studia Moonrise Interactive. Gra oparta jest na silniku Spark Casual Engine autorstwa Artifeksu Mundi i należy do gatunku Hidden Object Puzzle Adventure.

Wcielamy się w prywatną detektyw Charlotte Austin, która podejmuje si...

Wieści

Axel: Wielka Ucieczka - Demo

Axel: Wielka Ucieczka - Demo

08-10-2009 21:51 | Michał 'shergar' Tronina | Komentarze: 0
Axel: Wielka Ucieczka to gra przygodowa dla dzieci, tworzona przez polskie studio Moonrise Interactive. Jakiś czas temu napisaliśmy zapowiedź tej, póki co, nie sfinalizowanej produkcji. Zapraszam do ściągnięcia wersji demonstracyjnej, która już teraz pozwoli graczom ocenić potencjał programu, a studiu wypromować produkt i znaleźć wydawcę. Szacowana data ukończenia prac nad pełną wersją Axela to I kwartał 2010.
Axel: Wielka ucieczka - recenzja

Axel: Wielka ucieczka - recenzja

23-08-2010 14:51 | Michał 'shergar' Tronina
"Axel: Wielka ucieczka to gra zręcznościowa dla dzieci, w której naszym celem jest pomóc sympatycznemu, zezowatemu chomikowi w ucieczce z terrarium. By tego dokonać, zmierzymy się z kilkoma łamigłówkami, schematycznymi zadaniami oraz wieloma wadami gry."

Zapraszam do lektury recenzji, której autorem jest Bartłomiej 'baczko' Łopatka. » więcej