» Blog » Moje pisanie było, czas na moją muzykę [aktualizacja 3.0]
05-08-2022 19:02

Moje pisanie było, czas na moją muzykę [aktualizacja 3.0]

Odsłony: 197

Moje pisanie było, czas na moją muzykę [aktualizacja 3.0]

Oprócz pisania równolegle zajmowałem się muzyką. W trzech różnych projektach – metalowym CONQUERROR, ambientowym L&L oraz elektronicznym LORD GORGO.

Zaczynam robić remanent utworów i tak z 10 zaprezentuję światu. Na początek smutno i posępnie. Utwór pt. "Hero", nagrany circa 2002 (mógł to być 2001) na klawiszach Casio CTX 811 EX, które sobie stoją 2 metry ode mnie.  Utwór dla projektu L&L, nigdy i nigdzie nie opublikowany. Czyli - debiutuje po 20 latach. Lepiej późno, niż wcale, prawda? Dla ilustracji dodałem 8-bitową graficzkę zrobioną na Amidze.

W drugiej części tego krótkiego utworu miał być tekst mówiono-szeptany, ale nie ma. I nie będzie.

***

Dzisiaj skocznie i wesoło i kosmicznie."To the stars" to utwór projektu LORD GORGO, który powstał w '99 i zasadniczo miał być hołdem dla muzyki ze starych gier komputerowych. Takoż była ona robiona na komputerze Amiga 1200 z pomocą programu OctaMed Pro. Powstało dobre 100 utworów i to one stanowią większość mojej twórczości na tym polu. Były tam utwory różnego typu - od industrialu po ambient i space synth. Parę pokażę w najbliższym czasie.
Tytuł wzięty od powieści Harrisona "Ku gwiazdom". grafika ukradziona dawno temu z netu.

***

Czasu ostatnio mam niewiele, toteż wrzucam coś z muzyki. Fragment utworu metalowego projektu CONQUERROR - "Snakes of light". Całości nie daję, bo miksy skopały trochę utwór. To jego końcówka. Na wokalu gościnnie Marcin Kaczor. Muzyka i instrumenty - ja.
Indżojta.

 

 

2
Notka polecana przez: Exar
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.