string(15) ""
» Blog » Moja zjAva4
28-01-2013 23:04

Moja zjAva4

Odsłony: 16

Sobota.
Byłem:
1. Prelekcja Petry na temat BHP w RPG. Nic bardzo odkrywczego, trochę autorytarnie poprowadzone, ale podobało mi się, szczególnie końcówka i patenty z poszczególnych gier.

2. Wprowadzenie do powstającego systemu Iron Space. Bardzo mi się podobało, chociaż do tej pory nie wiem, jak można w grze o łodziach podwodnych pływających w kosmosie, wzorowanej na II wojnie światowej, z udziałem sił polskich nie użyć Okrętu RP "Orzeł"... Niestety, prelkę musiałem opuścić w połowie gdyż...

3 ...sesja Cthulhu Dark u Cooperatora. Przy całej mojej sympatii do Mistrza Gry sesja wypadła mocno średnio. Nie było tego czegoś, sama przygoda była horrorem, ale nie bardzo cthulhowym, a Cooperator fatalnie operował głosem. Jednak tradycyjnie na konwentach gram u Cooperatora, więc nie żałuję.

4. Pięć minut na panelu "feministycznym". Wygoniła mnie reakacja sali po chamskim tekście Smoka do MaWro (radość i okrzyki "plus jeden"). Nie bawi mnie bucówa.

5. Prelekcja o szamańskim postapo Multiego (czyli o rozwinieciu roli Szamana z dodatku Bohater Maxxx do Neuroshimy). Było naprawdę dobrze.

Ogólnie jednak pierwszy dzień czwartej edycji zjAvy mnie rozczarował w porównaniu z poprzednimi edycjami, więc pojechałem karmić moje koty z postanowieniem, że w niedziele się nie pojawię.

Niedziela.

Pojawiłem się, aby spotkać się ze Szponem i wysłuchać prelki o Iron Kingdoms.

1. W rezultacie zamiast prelki o Iron Kingdoms wysłuchałem prelekcji Cooperatora o Jahwe - Azatocie, czyli o mitach Cthulhu na Bliskim Wschodzie. Dało radę.

2. Kupiłem koszulkę od karoka.pl, kubek Star Wars Coffee na stoisku Kreatorium oraz dodatek do Neuroshimy o Nowym Jorku na stanowisku... Portalu.

Wróciłem do domu, trochę rozczarowany, trochę zadowolony. Zdecydowanie to była moja najgorsza zjAava, ale mimo wszystko była.

Dziękuję wszystkim z którymi zamieniłem słowo, bo bez Was ten konwent byłby dla mnie jeszcze mniej udany. Dziękuję Organizatorom za to, że w ogóle mam na co narzekać. Dziękuje Gżdaczom, za to, że Wam się chce.

Na następnej zjAvie chyba ja coś poprowadzę, bo trzeba pokazać Cooperatorowi jak to się robi.

Komentarze


AdamWaskiewicz
   
Ocena:
+1
Jeśli ktoś był na prelekcji o Iron Kingdoms, chętnie posłucham, jakie były wrażenia. Albo jeśli byłby dostępny jakiś zapis prelekcji, to już w ogóle byłbym wniebowzięty.
28-01-2013 23:17
Szponer
   
Ocena:
0
Do Neuroooo? Hajdamako... ;P

O IK ja bym chętnie posłuchała.
28-01-2013 23:27
Hajdamaka v.666
   
Ocena:
0
Hej, bardzo lubie Neuroshimę. Swego czasu nawet planowalem autorski dodatek o Kalifornii (po obejrzeniu Nazi Surfers Must Die).
28-01-2013 23:33
Szponer
   
Ocena:
0
Niech Ci będzie ;P
28-01-2013 23:52
Elm0
   
Ocena:
+1
Piszę się na Twoją sesję w takim razie. :)
29-01-2013 01:25
etcposzukiwacz
   
Ocena:
0
Nie ma "Orła"? Co za zawód :(
Swoją drogą mieliśmy całe stadko podwodniaków
(oprócz Orła - Sęp, Wilk, Ryś Żbik), aż się prosi by były taka małą flotą zemsty.
29-01-2013 10:18

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.