string(15) ""
» Blog » Mój blog zewnętrzny o cRPG
25-01-2013 11:16

Mój blog zewnętrzny o cRPG

Odsłony: 8

Shalom, obywatele fantaści.
Nie reklamowałem swych zewnętrznych blogów od paru lat. Wiem, że tęskniliście.
Bardzo uprzejma administracja serwisu Gameplay (podstrony Gry-Online) dała mi możliwość założenia bloga. Jest to super sprawa, bowiem Gameplay daje grosze zarówno za fakt opublikowania notki, jak i za udział w nabijaniu liczby wejść na stronę (a więc za wyświetlenia pojedynczego wpisu względem wszystkich wejść na serwis w obrębie tygodnia).
Jako, że czytelników mam mało, małe są również pieniążki. Jako jednak, że u mnie z kasą krucho, cieszę się niezmiernie.

Adres bloga jest prosty do zapamiętania: http://gameplay.pl/aureus. Zwie się, przynajmniej póki co, "Cios krytyczny".

Na serwisie ludzie piszą o wszystkim, ale głównym profilem są gry komputerowe. Ja skupię się w najbliższych miesiącach na cRPG-ach, jednej z mych głównych pasji. Zacząłem zresztą od odświeżenia (i to dość gruntownego) serii "Co mnie wkurza w cRPG", którą część z Was zapewne kojarzy. Wydaje mi się, że nie ma w polskiej sieci drugiego miejsca, które by skupiało się na cRPG w sposób ogólny i refleksyjny, miast wymieniać itemy i postacie obecne w konkretnym tytule.

Jeżeli temat Was interesuje, to zachęcam do wchodzenia na mego bloga w piątki - przed tym dniem bowiem staram się publikować dwa wpisy tygodniowo, a za otwarcie obu dostanę koło grosza. ; )

Do tego dochodzi kwestia mego Wielkiego Planu, o którego realizacji marzę od dłuższego czasu. Myślę bowiem mocno o założeniu polskojęzycznego kanału YouTube, który skupi się na filmach fantasy. Jestem samozwańczym znawcą tematu i mi zawsze takiego miejsca brakowało. Jeżeli uda mi się nauczyć płynnej obróbki plików avi i naturalnego, "nieczytanego" brzmienia przy mikrofonie, a zarazem będę miał miejsce, w którym będę mógł się promować, to blog Gameplay'owy stanie się moją bazą.

Zdobyłem już nawet pierwszych hejterów. Tak, ja tak działam na ludzi nie tylko na Poltku. ; )

Oczywiście to moja ostatnia reklama - nie będę linkował w przyszłości do pojedynczych wpisów, nie będę wklejał cytatów z informacją "chcesz więcej (klik)".

Komentarze


Aure_Canis
   
Ocena:
0
Właśnie przechodzę trzydziesty piąty cRPG... O ile pominie się dodatki. Z nimi pewnie więcej jak 45. Czyli tak.

Ale nie powiem, żeby w każdy z tych 35-u warto było grać.
26-01-2013 01:18

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.