Modern warfare 3

Wieści

Twórcy Halo nawiązują współpracę z Activision

Twórcy Halo nawiązują współpracę z Activision

29-04-2010 18:40 | Cubuk | Komentarze: 0
Jak już informowaliśmy, Activision szczupleje po utracie kolejnych pracowników. Na ratunek przyszło studio Bungie (odpowiedzialne za kultowe Halo), które zawiązało współpracę z Activision.
Umowa będzie trwała dziesięć lat, Activision będzie miało wyłączne prawo do dystrybucji nowych gier firmy Bungie, ale to wciąż pozostanie niezależnym studiem, jak to było dotychczas.

Jako, że Infinity Ward się wykrusza, seria Call of Duty stanęła pod znakiem zapytania. Jednakże umowa być może będzie w stanie zapobiec takiemu rozwojowi wypadków, gdyby nad Modern Warfare 3 pracowali twórcy Halo. W końcu się na tym znają.
Koniec z Modern Warfare?

Koniec z Modern Warfare?

13-05-2010 20:47 | Cubuk | Komentarze: 1
Ostatnio pisaliśmy o kolejnych osobach opuszczających studio Infinity Ward. Teraz wiemy, że może to się odbić także na graczach. Jak mówi David DeMartini, szef EA Partners, marka Modern Warfare jest teraz słaba i być może będzie to koniec serii.

Powstało za to studio Respawn Entertaiment, które przypomina nieco feniksa odrodzonego z popiołów, gdyż tworzą go byli szefowie Infinity Ward. Firma ta będzie współpracować z Electronic Arts, jednak o najbliższych planach produkcyjnych bądź wydawniczych nic nie wiadomo, tak samo jak nie wiadomo, co się będzie działo z Modern Warfare.
Infinity Ward potrzebuje pomocy?

Infinity Ward potrzebuje pomocy?

21-01-2011 07:50 | Szymon 'neishin' Szweda | Komentarze: 0
Plotki mówią, że nad trzecią odsłoną Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward nie pracuje samo. Do współpracy zaprzęgnięto Sledgehammer Games, które pomaga współtworzyć kampanię dla jednego gracza, oraz Raven Software, które pracuje nad rozgrywką wieloosobową.
Modern Warfare 3 na starym silniku graficznym

Modern Warfare 3 na starym silniku graficznym

03-03-2011 14:08 | Mirosław 'angel21' Poręba | Komentarze: 1
Według informacji jakiej udzielił na Twitterze Robert Bowling z Infinity Ward, praca nad nowym silnikiem graficznym zajęłaby kilka lat, na co twórcy nie mogą sobie pozwolić. Dlatego możemy być pewni, iż nowa odsłona Call of Duty powstanie na wysłużonym już silniku.
Tak się wspiera oddział

Tak się wspiera oddział

21-10-2011 13:24 | Łukasz 'Qrchac' Kowalski | Komentarze: 0
Twórcy Call of Duty starają się nie pozostawać w tyle i również oni zaprezentowali kolejny film, tym razem dotyczący wsparcia dla głównego frontu rozgrywki sieciowej w Modern Warfare 3. » więcej