Modern Warfare

Wieści

Variety Map Pack dla CoD 4 za cztery dni

Variety Map Pack dla CoD 4 za cztery dni

01-06-2008 18:05 | Piotrek66 | Komentarze: 0
Call of Duty 4: Modern Warfare była jedną z najlepiej sprzedających się gier ubiegłego roku. Twórcy, studio Infinity Ward, postanowiło wydać dodatek, za który posiadacze konsol Xbox 360 musieli zapłacić 800 punktów. A co z pecetowcami? » więcej
Pomysłowi fani

Pomysłowi fani

29-07-2009 16:24 | Sławomir 'Serail' Prabucki | Komentarze: 0
Grupa ZiiP Gaming Community (zrzeszająca fanów serii Modern Warfare), wpadła na pomysł, aby zupełnie za darmo zgarnąć kilka egzemplarzy nie wyprodukowanej jeszcze gry. Otóż zarejestrowali oni domenę www.modernwarfare4.com, a w zamian za jej zwolnienie żądają oni od developera kopię powstającej właśnie czwartej odsłony Modern Warfare dla każdego z członków grupy. Jak na tą wieść zareagowało studio Infinity Ward? Możemy się tylko domyślać.
Drugi trailer multiplayer dla Modern Warfare 2

Drugi trailer multiplayer dla Modern Warfare 2

02-09-2009 21:34 | Cubuk | Komentarze: 0
Jeszcze nie zdążył całkowicie opaść kurz po premierze Modern Warfare, a Activision już pracuje nad kolejną częścią tej gry. Postęp prac jest widoczny w specjalnym gameplayu, w którym po raz kolejny przedstawiona została rozgrywka multiplayer. Do obejrzenia tutaj.
Najlepiej sprzedające się gry w USA

Najlepiej sprzedające się gry w USA

22-01-2010 20:03 | Cubuk | Komentarze: 0
Opublikowano statystyki pokazujące, jakie gry i produkty multimedialne cieszyły się największą popularnością wśród naszych sąsiadów zza oceanu. Chodzi oczywiście o Stany Zjednoczone.

Cały ranking pokazuje kolejno najlepiej sprzedające się gry od roku 1995. Niestety, na liście nie ma żadnej produkcji z tamtego okresu, gdyż wtedy nie było to wystarczająco popularną formą rozrywki.

1. Wii Play (Wii)
2. Guitar Hero III: Legends Of Rock (PS2, PS3, Wii, Xbox 360)
3. Grand Theft Auto: San Andreas (PS2, Xbox)
4. Call Of Duty: Modern Warfare 2 (PS3, Xbox 360)
5. Wii Fit (Wii)
6. Mario Kart Wii (Wii)
7. Call Of Duty 4: Modern Warfare (PS3, Xbox 360, DS)
8. Madden NFL 07 (PS3, Xbox 360, Xbox, PS2, PSP, DS, GC, GBA, Wii)
9. Call Of Duty: World At War (PS3, Xbox 360, DS, Wii)
10.Namco Museum (DC, GBA, PS2, GC, Xbox, PSP, N64, PS3, Wii, DS, PSP, PS, Xbox 360)
Pięć osób opuszcza Infinity Ward

Pięć osób opuszcza Infinity Ward

23-04-2010 08:18 | Cubuk | Komentarze: 0
Ekipa Infinity Ward się kurczy. Studio odpowiedzialne za Modern Warfare 2 opuściło pięć osób, które przyłączyły się to Respawn Entertaiment, zarządzanego przez byłych szefów IW.
Do tych osób zalicz się m.in. Todd Alderman, Mark Grigsby, Chris Cherubini oraz programista Rayme C. Vinson. Dodatkowo, samo studio Respawn zawarło umowę z EA Partners, które zajmie się dystrybucją ich najnowszego tytułu.

Dan Amrich z Activision na swoim blogu napisał, że coraz więcej osób będzie opuszczało Infinity Ward na rzecz Zampelli, bądź innych studiów.
Twórcy Halo nawiązują współpracę z Activision

Twórcy Halo nawiązują współpracę z Activision

29-04-2010 18:40 | Cubuk | Komentarze: 0
Jak już informowaliśmy, Activision szczupleje po utracie kolejnych pracowników. Na ratunek przyszło studio Bungie (odpowiedzialne za kultowe Halo), które zawiązało współpracę z Activision.
Umowa będzie trwała dziesięć lat, Activision będzie miało wyłączne prawo do dystrybucji nowych gier firmy Bungie, ale to wciąż pozostanie niezależnym studiem, jak to było dotychczas.

Jako, że Infinity Ward się wykrusza, seria Call of Duty stanęła pod znakiem zapytania. Jednakże umowa być może będzie w stanie zapobiec takiemu rozwojowi wypadków, gdyby nad Modern Warfare 3 pracowali twórcy Halo. W końcu się na tym znają.
Koniec z Modern Warfare?

Koniec z Modern Warfare?

13-05-2010 20:47 | Cubuk | Komentarze: 1
Ostatnio pisaliśmy o kolejnych osobach opuszczających studio Infinity Ward. Teraz wiemy, że może to się odbić także na graczach. Jak mówi David DeMartini, szef EA Partners, marka Modern Warfare jest teraz słaba i być może będzie to koniec serii.

Powstało za to studio Respawn Entertaiment, które przypomina nieco feniksa odrodzonego z popiołów, gdyż tworzą go byli szefowie Infinity Ward. Firma ta będzie współpracować z Electronic Arts, jednak o najbliższych planach produkcyjnych bądź wydawniczych nic nie wiadomo, tak samo jak nie wiadomo, co się będzie działo z Modern Warfare.
Valve przeprasza: Darmowe L4D2 dla pokrzywdzonych graczy MW2

Valve przeprasza: Darmowe L4D2 dla pokrzywdzonych graczy MW2

27-07-2010 20:15 | Cubuk | Komentarze: 2
Jakiś czas temu głośno było o aferze, gdy specjalne oprogramowanie przeznaczone do walki z cheaterami zablokowało (nawet tym uczciwym graczom) całkowitą możliwość gry w multiplayer w Modern Warfare 2.

Valve, chcąc naprawić błąd, który zaistniał na Steamie, postanowił nagrodzić graczy darmową kopią słynnego Left 4 Dead 2 do pobrania na Steamia.

"Usunęliśmy blokadę, teraz możecie swobodnie grać w Modern Warfare 2. Oprócz tego dostajecie od nas Left 4 Dead 2 do pobrania przez Steam dla siebie, lub do podarowania komuś, jeśli już tę grę macie." - mówi Gabe Newell, prezes Valve'a.

Infinity Ward tworzy nowego FPS-a

Infinity Ward tworzy nowego FPS-a

06-01-2011 12:22 | Bartek 'Dante' Dudek | Komentarze: 0
Infinity Ward to twórcy legendarnej serii Call of Duty, a w szczególności sławnych Modern Warfare. Parę miesięcy temu jednak nastąpiła sprzeczka, po której część deweloperów odeszła na skutek konfliktu z wydawcą - Activision. Wszyscy zastanawiali się, czy IW podejmie się prac nad trzecią częścią MW, jednak teraz nadeszła oficjalna odpowiedź - nie będzie Modern Warfare 3! W zamian tworzą nową grę z Ghostem w roli głównej. » więcej