string(15) ""
» Blog » Modele eksperymentalne i rekrutacja
08-06-2013 00:18

Modele eksperymentalne i rekrutacja

W działach: 3D | Odsłony: 18

Modele eksperymentalne i rekrutacja

Dziś takie małe ogłoszenie parafialne.

Stratoyager sobie spokojnie dojrzewa w departamencie R&D, czas go jednak rozbudowac o kolejne modele myśliwców. Plany kolejnych maszyn cały czas powstają, ale na razie nie mamy ludzi do przerobienia tego na modele 3D.

 

W związku z tym chciałbym ogłosic na razie wstępie małą rekrutację modelarzy do projektu. Potrzebujemy maksymalnie 3 osób, które mogłyby przygotowywac projekty 3D dla Stratoyagera do druku. 

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez e-mail na:

 

pilot(małpiatka)stratoyager.com

 

(można też kliknąc w link, by przenieśc się do formularza kontaktowego)

 

Tam odpowiemy na wszystkie pytania potencjalnych współpracowników.

Jeśli macie jakieś portfolio renderów waszych prac, bardzo chętnie je przejrzymy i wybierzemy co ciekawsze prace. Oczywiście najlepiej gdyby prace były związane ze statkami kosmicznymi.

 

Ale to nie wszystko. Jeśli chcielibyście wydrukowac dla siebie swoje własne prace, również dajcie znac - mamy drukarkę, możemy wydrukowac wasze portfolio w formie fizycznej - chociażby po to, byście mogli je postawic sobie na półce.

 

Druk możemy wykonac nie tylko w monochromie, ale także w kolorze - tak więc jeśli macie swoje prace już z teksturami i kolorami, jak najbardziej możemy je wykonac.

 

I to też jeszcze nie wszystko. W tej chwili zbieramy prace do portfolio firmy, więc jeśli zgłosi się do nas jakiś projektant i zgodzi się na publikację realizacji jego pracy, może liczyc na sporą zniżkę. Taka tymczasowa promocja.

  

I to dalej jeszcze nie wszystko. Jeśli projektujecie jakieś gry, jeśli szykujecie się do pokazu działającego prototypu swojej gry planszowej lub bitewnej, a brakuje wam pokazowych modeli, które zwiększyłyby wizualną stronę gry - też napiszcie. Jeśli jeszcze dogadacie się z jakimś modelarzem, który te modele dla was przygotuje, to już w ogóle super. Jeśli nie, postaramy się jakiegoś załatwic. 

 

A może potrzebujecie jakichś rekwizytów, albo dekoracji do domu? Portal Gun? Steampunkowy rewolwer? własnoręcznie zaprojektowana rękojeśc miecza świetlnego? Macie projekt? My go wam zmienimy w fizyczny obiekt.

Możecie go dostac w stanie surowym, do własnoręcznego wygładzania, składania i malowania, ale możemy też wam go złożyc i pomalowac, by wyglądał na prawdziwy. 

 

Gadżety na promocję gry? Statuetka na konkurs konwentowy? W 48 godzin po otrzymaniu projektu (w zależności od stopnia końcowej obróbki ten czas moze się wydłużyc) wyślemy wam wasze marzenia w wersji materialnej. 

 

Startoyager to dopiero początek, projekt pilotażowy, który ma pokazac możliwości druku 3D w grach stołowych. Na tym projekcie będziemy eksperymentowac, ale jesli ktoś chce się przyłączyc już teraz, w fazie pilotażowej, zapraszam serdecznie. W międzyczasie kiełkuje już wizja dużo obszerniejszego systemu bitewnego w formule Print on Demand, ale o tym na razie cisza - najpierw Stratoyager. I wszystkie te projekty, które chcielibyście sobie wydrukowac.

 

Można przeczytac również na Zigzakiem przez RPG i tam komentowac, jeśli jesteście tyldą. 

 

Tu zaś możecie obejrzec sesję fotograficzną nieobrobionych jeszcze modeli myśliwca Vulture Mk II

  

Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

Eliash
   
Ocena:
+2
Yey, będziesz drukował ludziom steampunkowe rewolwery, żeby później się z nich śmiać, że biegają z nimi na konwentach? XD

Jesteś bez sumienia XD
08-06-2013 14:04
Z Enterprise
   
Ocena:
0
No co ty?!!! Z moim steampunkowym rewolwerem będą wyglądać stylowo i z klasą, a nie z jakimś pomalowanym złotą farbą nerfganem :P
08-06-2013 14:33
Wiron
   
Ocena:
0
Widzę że wcielasz w życie porady dotyczące reklamy które dawałeś wydawcą erpegów ;)
08-06-2013 21:32

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.