Michael Jackson

Noty

Thriller

30-11-2010 20:12 | Komentarze: 0
Ten krótki film fabularny jest zarazem teledyskiem do piosenki Michaela Jacksona Thriller z albumu o tym samym tytule. Po wyjściu z kina, w którym Michael (Michael Jackson) wraz ze swoją dziewczyną (Ola Ray) oglądali film zatytułowany Thriller, chłopak postanawia odprowadzić przestraszoną partnerkę do domu. Nagle na środku ulicy atakują ich żywe trupy. Po chwili okazuje się, że Michael również jest zombie. Dołącza więc do pozostałych i zaczyna z nimi tańczyć na ulicy.

Wieści

Michael Jackson: Video Game

Michael Jackson: Video Game

26-06-2010 21:15 | Cubuk | Komentarze: 0
Ubisoft ogłosił, że trwają prace nad grą komputerową – Legenda Króla Popu: Michael Jackson (w oryginale la Légende du Roi de la Pop: Michael Jackson). W tej produkcji gracze będą mogli tańczyć i sunąć po scenie jak zmarły piosenkarz. Będziemy także mieli możliwość odtworzyć jego najsłynniejsze występy. W Legendzie Króla Popu będzie można przetestować swoje zdolności taneczne i wokalne w takich legendarnych utworach jak Billie Jean czy Beat It.

Więcej informacji w rozszerzeniu. » więcej
Odszedł Sidney Lumet

Odszedł Sidney Lumet

10-04-2011 11:16 | Mateusz 'Umbra' Nowak | Komentarze: 3
Odeszła wielka postać kina, człowiek, który dla wielu będzie pamiętany jako autor Dwunastu gniewnych ludzi. Dla fanów fantastyki z pewnością pozostanie w pamięci jako reżyser takich filmów jak Adwokat diabła czy Czarnoksiężnik z krainy Oz z Michaelem Jacksonem. » więcej