» Magic: the Gathering » Zwycięskie talie » Metagame, Top8 i decki z Ostatniego Ext w Warszawie

Metagame, Top8 i decki z Ostatniego Ext w Warszawie


wersja do druku
Autor:
Ostatni przed rotacją turniej Extended w Wawie wygrał Tomasz Figarski, drugi był Marcin Berłowski. Oto dokładne wyniki: i kilka fotek.

Standingi po 5 rundach swissa:
1. Maciej "Pasek" Pasek - 12pkt 53,3333% - UB Reanimator
2. Maciej "Fidzio" Fidziński - 11pkt 60,0000% - RDW
3. Marcin "Berłoś" Berłowski - 11pkt 56,0000% - Opposition
4. Tomasz "Drake" Figarski - 10pkt 65,3333% - Affinity
5. Mirosław "Gotrek" Łuszczyński - 10pkt 57,3333% - Rock
6. Wojciech "Ozyrys" Niegrzybowski - 10pkt 52,0000% - Rock
7. Peter Brown - 10pkt 49,3333% - RDW
8. Artur "DonArturo" Panfiłow - 9pkt 65,3333% - Rector Pattern
9. Emil Pietrzak - 9pkt 56,0000% - RG Goblins
10. Mikołaj Rybak - 9pkt 53,3333% - UG Madness
11. Marcin 'Maverick" Krzymowski - 9pkt 50,6667% - RG Goblins
12. Michał Świerszczyński - 9pkt 45,3333% - RB Goblins
13. Patryk Pacewicz - 9pkt 41,3333% - MonoR goblins
14. Tomasz Napierała - 6pkt 60,0000% - RG Beatz
15. Michał Szaszkiewicz - 6pkt 57,3333% - Balancing Tings
16. Michał Kloss - 6pkt 49,3333% - Affinity
17. Patryk "stw" Skut - 6pkt 48,0000% - Rock
18. Piotr "Kirk Blade" Michalec - 6pkt 48,0000% - Affinity
19. Paweł Jóźwiak - 6pkt 48,0000% - Wow Enchantress
20. Daniel Leszczynski - 6pkt 42,6667% - MBC
21. Wojciech Niegrzybowski - 6pkt 42,6667% - UW Temporary Solution
22. Wojciech "Hafgan" Jankowski - 3pkt 54,6667% - Affinity
23. Jarosław Synowiecki - 3pkt 52,0000% - Affinity
24. Artur "Jezus" Kowalik - 3pkt 46,6667% - UB Reanimator
25. Wojciech Jeznach - 0pkt 55,5556% - Tooth&Nail
26. Kamil Naber - 0pkt 44,4444% - Affinity


Ćwierćfinały:
Maciej "Pasek" Pasek vs. Artur "DonArturo" Panfiłow 1:2
Mirosław "Gotrek" Łuszczyński vs. Tomasz "Drake" Figarski 0:2
Marcin "Berłoś" Berłowski vs. Wojciech "Ozyrys" Niegrzybowski 2:0
Maciej "Fidzio" Fidziński vs. Peter Brown 2:0

Półfinały:
Artur "DonArturo" Panfiłow vs. Tomasz "Drake" Figarski 1:2
Marcin "Berłoś" Berłowski vs. Maciej "Fidzio" Fidziński 2:0

Finał:
Tomasz "Drake" Figarski vs. Marcin "Berłoś" Berłowski 2:1


Meta:
6x Affinity
4x Goblins (1x MonoR, 2x RG, 1x RB)
3x Rock
2x RDW
2x UB Reanimator
1x Rector Pattern
1x Opposition
1x Tooth&Nail
1x UW solution
1x UG Madness
1x MBC
1x RG Beatz
1x Balancing Tings
1x Wow Enchantress


Decklisty z top8:

1st Place - Tomasz "Drake" Figarski - Affinity "Baton-Go"
4 Arcbound Ravager
4 Arcbound Worker
4 Frogmite
2 Myr Enfoncer
4 Disciple of the Vault
3 Atog
3 Ornithopter
4 Aether Vial
4 Thougtcast
4 Chromatic Sphere
3 Cranial plating
2 Fling
4 Seat of the Synod
4 Vault of Whispers
3 Great Furnace
2 Ancient Den
4 Darksteel Citadel
3 City of Brass
SB:
3 Meddling Mage
3 Kami of the Ancient Law
3 Engiineered Plague
2 Pitching Needle
4 tangle wire


2nd Place - Marcin "Berłoś" Berłowski - Opposition
4 Birds of Paradise
3 Llanowar Elves
4 Wall of Blossoms
2 Troll Ascetic
2 Tradewind Rider
2 Deranged Hermit
2 Eternal Witness
1 Masticore
4 Aether Vial
4 Opposition
3 Static Orb
2 Sword of Fire and Ice
1 Umezawa's Jitte
4 Living Wish
4 Island
8 Forest
4 Yavimaya Coast
3 Polluted delta
2 Gaea's Cradle
2 Chrome Mox
SB:
3 Chill
2 Oxidize
1 Naturalize
1 Genesis
1 Eternal Witness
1 Tradewind Rider
1 Masticore
1 Viridian Shaman
1 Deranged Hermit
1 Gilded Drake
1 Nantuko Vigiliante
1 Gaea's Cradle


3rd-4th Place - Maciej "Fidzio" Fidziński - RDW
4 Jackal Pup
4 Grim Lavamancer
4 Mogg Fanatic
4 Blistering Firecat
4 Volcanic Hammer
2 Firebolt
4 Seal of Fire
2 Sulfuric Vortex
4 Cursed Scroll
4 Tangle Wire
4 Wooded Foothills
4 Bloodstained Mire
4 Rishadan Port
4 Wasteland
8 Mountain
SB:
4 Overload
2 Pulverize
2 Fledgling Dragon
3 Masticore
1 Lava Dart
3 ensnaring Bridge


3rd-4th Place - Artur "DonArturo" Panfiłow - Rector Pattern
4 Birds of Paradise
2 Llanowar Elves
3 Sakura-Tribe Elder
3 Wall of Blossoms
1 Eternal Witness
4 Nantuko Husk
4 Academy Rector
4 Pattern of Rebirth
1 Akroma, Angel of Wrath
1 Symbiotic Wurm
4 Cabal Therapy
2 Vampiric Tutor
2 Pernicious Deed
1 Recurring Nightmare
1 Worship
1 Cranial Extraction
1 Diabolic Edict
4 Windswept Heath
4 Llanowar Wastes
4 City of Brass
4 Forest
4 Swamp
1 Plains
1 Phyrexian Tower
SB:
3 Phyrexian Negator
3 Smother
3 Naturalize
1 Cranial Extraction
1 Terefer's Moat
1 Energy Flux
1 Confiscate
1 Gilded Drake
1 Plated Slagwurm


5th-8th Place - Maciej "Pasek" Pasek - UB Reanimator
4 Brainstorm
4 Careful Study
4 Cabal Therapy
4 Vampiric Tutor
4 Putrid Imp
4 Akroma, Angel of Wrath
2 Rorix Bladewing
2 Phantom Nishoba
4 Exhume
4 Reanimate
1 Sickening Dreams
1 Echoing Truth
2 Pithing Needle
1 Island
6 Swamp
1 Minamo, School at Water's Edge
4 Polluted Delta
4 Underground River
4 Chrome Mox
SB:
4 Phyrexian Negator
4 Smother
1 Pithing Needle
1 Sundering Titan
1 Energy Flux
1 Show and Tell
1 Echoing Truth
2 Gilded Drake


5th-8th Place - Mirosław "Gotrek" Łuszczyński - Rock
4 Birds of Paradise
4 Sakura-Tribe Elder
4 Wall of Blossoms
3 Eternal Witness
3 Ravenous Baloth
1 Genesis
1 Viridian Zealot
4 Pernicious Deed
4 Cabal Therapy
4 Smother
3 Vampiric Tutor
1 Cranial Extraction
1 Engineered Plague
8 Forest
6 Swamp
4 Llanowar Wastes
4 Treetop Village
1 Volrath's Stronghold
SB:
3 Engineered Plague
2 Naturalize
4 Coffin Purge
3 Diabolic Edict
3 Oxidize


5th-8th Place - Wojciech "Ozyrys" Niegrzybowski - Rock
4 Birds of Paradise
4 Sakura-Tribe Elder
3 Wall of Blossoms
3 Eternal Witness
4 Ravenous Baloth
1 Genesis
1 Kokusho, the Evening Star
4 Pernicious Deed
4 Cabal Therapy
3 Smother
2 Diabolic Edict
3 Vampiric Tutor
1 Recuring Nightmare
1 Engineered Plague
8 Forest
6 Swamp
4 Llanowar Wastes
4 Treetop Village
1 Volrath's Stronghold
SB:
3 Duress
3 Engineered Plague
3 Coffin Purge
3 Oxidize
1 Haunting Echoes
1 Cranial extraction
1 Diabolic Edict


5th-8th Place - Peter Brown - RDW
4 Jackal Pup
4 Grim Lavamancer
4 Mogg Fanatic
4 Blistering Firecat
4 Volcanic Hammer
2 Firebolt
4 Seal of Fire
2 Sulfuric Vortex
4 Cursed Scroll
4 Tangle Wire
4 Wooded Foothills
4 Bloodstained Mire
4 Rishadan Port
4 Wasteland
8 Mountain
SB:
4 Overload
2 Pulverize
2 Fledgling Dragon
3 Masticore
4 Pyrostatic Pillar

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.

ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.