string(15) ""
» Blog » Mechy drukowane w 3D
11-01-2014 10:59

Mechy drukowane w 3D

Odsłony: 157

Mechy drukowane w 3D

Ostatnio przez PW i inne kanały dostaję sporo zapytań w kwestii drukowania 3D w ultradetalicznej jakości modelarskiej, do tworzenia sobie własnych linii designerskich, serii prototypów do gier planszowych i bitewnych, gadżetów na cosplaye i innych tego typu projektów. Chciałbym więc trochę przybliżyć temat wszystkim zainteresowanym.

Na Forum Wydziedziczonych (tymczasowe forum Solaris7) rozkręciliśmy w ostatnim tygodniu całkiem sporą imprezę związaną z drukowaniem sobie modeli 3D. Chodzi przede wszystkim o mechy do Battletecha i ich części zamienne, oraz własnoręczenie projektowane modyfikacje. Jeśli kogoś interesuje ten temat (niekoniecznie mechów), proces takiego wydruku, koszty, zdobywanie projektów 3D, jakość i technologia, zapraszam serdecznie.

Oczywiście, jeśli nie interesują was mechy, a chcielibyście sobie wydrukować własne gadżety, figurki, prototypy i inne zabawki, zajrzyjcie tam również, jest to dobry węzeł z całkiem sporą ilością informacji jak to zrobić.

Forum Wydziedziczonych

Być może niektórzy z was mieli okazję widzieć się ze mną na Fantasy Expo w zeszłym roku, gdzie pokazywałem przykładowe wydruki 3D w różnych technologiach. Niedawno przeszedłem do bezpośredniego dystrybutora drukarek 3DSystems, gdzie zajmuję się właśnie pionem drukowania usługowego. Współpracujemy z kilkoma dużymi polskimi producentami figurek do bitwniaków, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by także maluczcy zaczęli drukować dla siebie, tym bardziej, że dzięki systemowi który rozwijamy na Forum Wydziedziczonych, ceny robią się naprawdę interesujące.

I jeszcze małe ogłoszenie o pracę.

Nasi klienci bardzo często szukają nowych modelarzy do stałej współpracy, albo do jednorazowych projektów, i bardzo chętnie im w tym pomagamy.

W związku z tym mam też ogłoszenie, dla wszystkich zainteresowanych - potrzebujemy projektantów, modelarzy 3D, którzy pomogą naszym klientom przekuć swoje marzenia w rzeczywistość. Jeśli zajmujecie się tym, albo chcielibyście, dajcie znać. Jeśli znacie kogoś takiego - podeślijcie mu to info. Staram się teraz stworzyć swoistą bazę projektantów znających się na szeroko pojętej fantastyce, do których mógłbym przekierowywać klientów gdy do mnie trafią - a trafiają dość często. Warunki współpracy ustalacie sobie sami. Jest to też okazja do współpracy przy naprawdę fajnych projektach modelarskich.

Ja potrzebuję tylko jakiś kontakt do was, najlepiej e-mail i telefon, oraz jakieś linki do portfolio, tak by móc przekazać je klientom.

Złapiecie mnie pod specjalnym e-mailem: krzysztof(kropka)raczynski(małpa)stratoyager(kropka)com

Nie piszcie na PW, proszę.

PS. Komcie tym razem blokuję, jeśli macie jakieś pytania w sprawie druku, odsyłam na Forum Wydziedziczonych, jeśli w sprawie współpracy, to zapraszam na e-mail. Jeśli ktoś chce skomentować, koniecznie zapraszam na Zigzakiem Przez RPG :)

 

I prośba - roznieście wieść jak najdalej się da - do zaprzyjaźnionych wydawców, modelarzy, na facebooka i inne. Będę wdzięczny.

Komentarze pod tą notką zostały zablokowane przez autora.