Outpost 2

Martynika

Artykuły

Martynique

Martynique

Wyspa skarbów

20-06-2010 00:00 | Paweł 'Szept' Furman | Komentarze: 0
Popkulturowy wizerunek piratów zawsze pobudzał wyobraźnię; kiedy w opowieściach występował Jolly Roger, musiał pojawić się i piracki skarb, do którego wiodła tajemnicza mapa. Opowieść o piratach bez skarbu jest jak kiepsko przyprawiona zupa. Jeśli Martynique byłaby zupą, to z pewnością taką, której...

Noty

Martynique

20-06-2010 14:56 | Komentarze: 0
Gra o poszukiwaniu pirackich skarbów dla dwóch osób. Ma proste zasady wymagające jednak zastanowienia przy wykonywaniu ruchów. Gra się szybko i w ciągu godziny można rozegrać 2-3 partie.

Wieści

Rattus w produkcji. Opóźnienie premier Awanturników, Martyniki i Arcana.

Rattus w produkcji. Opóźnienie premier Awanturników, Martyniki i Arcana.

19-04-2010 17:03 | Paweł 'Szept' Furman | Komentarze: 0
Kolejną pozycją przygotowaną przez firmę Axel i oddaną do produkcji jest gra Rattus, ukaże się ona w polskiej wersji językowej w połowie lipca 2010.

Wydawnictwo informuje jednocześnie, że z przyczyn niezależnych nastąpiło przesunięcie, na koniec maja 2010 r. premier trzech gier Awanturników, Arcana oraz Martyniki. Opóźnienie jest związane z faktem, iż gry te są produkowane dla kilku krajów jednocześnie i nie wszyscy uczestnicy projektu wywiązali się idealnie z terminów. » więcej
Martynique - recenzja

Martynique - recenzja

20-06-2010 15:31 | Paweł 'Szept' Furman
"Popkulturowy wizerunek piratów zawsze pobudzał wyobraźnię; kiedy w opowieściach występował Jolly Roger, musiał pojawić się i piracki skarb, do którego wiodła tajemnicza mapa. Opowieść o piratach bez skarbu jest jak kiepsko przyprawiona zupa. Jeśli Martynique byłaby zupą, to z pewnością taką, której gotowaniem zajął się dobry kucharz."

Zapraszamy do lektury recenzji gry Martynique. Autorem tekstu jest Paweł 'Szept' Furman. » więcej