Marcin Iwiński

Wieści

Ordery Odrodzenia Polski dla CD Projektu

Ordery Odrodzenia Polski dla CD Projektu

04-05-2013 01:31 | Jan 'gower' Popieluch | Komentarze: 6
Z okazji obchodzonego dzisiaj Święta Narodowego 3 Maja na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się ceremonia wręczenia odznaczeń. Prezydent uhonorował Krzyżami Kawalerskimi Orderu Odrodzenia Polski Marcina Iwińskiego i Michała Kicińskiego – założycieli firmy CD Projekt oraz Adama Badowskiego – szefa studia CD Projekt RED. Powodem wyróżnienia były "wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju przedsiębiorczości polskiej". » więcej
Nagroda Kisiela dla twórców Wiedźmina

Nagroda Kisiela dla twórców Wiedźmina

21-12-2015 23:44 | Jan 'gower' Popieluch | Komentarze: 1

Zarząd Fundacji im. Stefana Kisielewskiego poinformował, że w kategorii przedsiębiorca "za wielką grę" nagrodzeni zostali Adam Kiciński i Marcin Iwiński – prezes i wiceprezes zarządu spółki CD Projekt. Nagroda Kisiela przyznawana jest od 1990 roku przez kapitułę złożoną z dotychczasowych laureatów – w tej chwili liczy ona ponad 60 osób.

» więcej
Wiedźmin 3 - sprzedano 10 milionów kopii Dzikiego Gonu

Wiedźmin 3 - sprzedano 10 milionów kopii Dzikiego Gonu

20-07-2016 23:56 | Agnieszka 'jagnamalina' Bracławska | Komentarze: 0

Podczas tegorocznej konferencji infoShare Marcin Iwiński zdradził, że gry z serii Wiedźmin sprzedały się w liczbie 20 milionów kopii, w tym niemal połowę stanowią egzemplarze Dzikiego Gonu. Całą rozmowę możecie obejrzeć poniżej.

» więcej