string(15) ""
» Blog » Mam was wszystkich dosyć!
09-05-2012 21:41

Mam was wszystkich dosyć!

W działach: Inne | Odsłony: 0

Co do cholery dzieje się z Polterem? Moim zdaniem to co wyprawia się w blogosferze to już przesada. A wysyp ogłoszeń dzisiejszego dnia to kropla, która przegięła pałę goryczy... Kiedy zaczynałem tu pisać i regularnie czytywać rożne wpisy byłem zachwycony ich różnorodnością, wartością, poziomem dyskusji nawet. A to nie było tak dawno do jasnej anielki!
 
Obecnie połowa notek to odpowiedź na trolling, która sama jest trollingiem. Nie brałem w tym udziału i dalej nie mam zamiaru, ale poziom waszych komentarzy jest po prostu żałosny. Nawet osoby, które miałem za wartościowe pod względem intelektualnym dały się porwać przez ten syf. Dajcie już spokój temu Levarusowi czy pod jakim nickiem aktualnie występuje. Niech sobie będzie niedorozwinięty nawet, ma prawo publikować swoje bzdury. Ale nabijając się z niego bardziej uwłaczacie sobie i trujcie życie osobom szukającym na Polterze czegoś ciekawego i nowego.
 
Robicie z Poltergeista Onet.
 
Nie mniej wkurzające jest wrzucanie jedno akapitowych notek z odsyłaczami do blogspotów i innych wordpressów. Rozumiem rozwiązanie, które stosuje Blanche - publikowanie notki w dwóch miejscach, z czego jedno jest atrakcyjniejsze estetycznie wiec i tak większość osób czyta chyba tam. Ale do cholery... tyle piszecie o fandomie... Czujecie się jego częścią? Trzymacie się tego poltera niektórzy już od lat? To sprawcie by stawał się on coraz bardziej wartościowy przez wiedzę, jaką zawiera. A nie emigrujecie. Wygląda to trochę, jakbyście chcieli się pochwalić kto ma ładniejszego blogaska albo ma więcej odwiedzin na dobę.
 
To strasznie "małe" zachowania.Nie chcę wyjść na jakiegoś moralizatora, ale mam już po prostu dosyć.

Komentarze


38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Czyzby nota znikła?
09-05-2012 22:20
Aravial Nalambar
   
Ocena:
0
Dziękuje moderacji za usunięcie trollingu z głównej.
09-05-2012 22:20
kbender
   
Ocena:
+2
@Alkioneus
No tak, ale nie sądzę, że o tę samą definicję "najciekawszego" chodzi Aravial Nalambarowi.
09-05-2012 22:22
Krzyś
   
Ocena:
+5
Zgadzam się i Arivalem i zwłaszcza z pierwszym komentarzem kbendera.

Kiedy pierwszy raz zawitałem na Poltera (łhoho, ponad 6 lat temu! ;) ) było tu zupełnie inaczej. I nie mówię w sumie o blogosferze, bo ta mnie wtedy nie interesowała wcale. I forum było jakieś żywsze, ciekawsze i działy miały bardziej przyciągający i wartościowy content (i dużo bardziej "jakościowy").

Teraz, kiedy zacząłem po latach udzielać się w sieci (choc jak sami przyznacie, niezbyt intensywnie, bo nie mam za wiele do powiedzenia) też jest fajnie, choć często tylko w kategoriach rozrywkowych :/ A to nie taki serwis. Przynajmniej tak mi się wydało na początku, powiedzcie jeśli się mylę.
09-05-2012 22:27
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Zastanawiałem się czemu to wszystko wisi jeszcze i żaden redakcyjny nie skasował. Kumpel mnie oświecił: przecież trwają matury.
09-05-2012 22:35
kbender
   
Ocena:
0
Wisiało to długo, bo
1) polter serwisem w 100% profesjonalnym z dyżurami moderatorów nie jest - pewnie nikt nie sprawdzał, co się dzieje
2) ekonomia prowadzenia strony internetowej mówi nam, że najbardziej opłaca się wstawianie krótkich treści, często odświeżanych. Każde wciśnięcie f5 przez użytkownika to mikrozysk. W takim środowisku bardziej się opłaca tolerować do pewnej granicy flejm i trollfest (bo 20 osób wciska F5 co 5 minut nabijając licznik) niż mieć duże, merytoryczne artykuły (do których większość osób wejdzie raz, spojrzy na długość i powie tl;dr.

Ale przypuszczam, że zadziałał efekt numer 1 ;)
10-05-2012 07:23
earl
   
Ocena:
+1
Polter nie może być serwisem w pełni profesjonalnym chociażby z tego powodu, że musiałby wówczas płacić redaktorom i moderatorom za ich pracę.
11-05-2012 08:29

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.