» Blog » Majowe Erpegowe Piekiełko
08-06-2015 18:14

Majowe Erpegowe Piekiełko

Odsłony: 184

Majowe Erpegowe Piekiełko

Miesiąc maj minął dalej pod znakiem "kłopoty z serwerem" i "Feng Shui 2". Ale sprzęt wymieniony, wszystko już hula jak, że hej.

Co z wpisami? Głównie "Feng Shui 2". Przypomnę, jeżeli ktoś przeoczył, że recenzja zamieszczona jest tutaj.

Wiadomo, że na początku należy zebrać drużynę, ale wcześniej warto stworzyć postać. Kolejny wpis o "Feng Shui 2" dotyczy tworzenia właśnie swojego bohatera. Najprawdopodobniej prostszej metody nie widzieliście ;)

Kolejny wpis to przedstawienie mechaniczne, jak wygląda walka w "Feng Shui 2".

Dobra, nie samym kung-fu człowiek żyje. Miałem przyjemność (czy to jest odpowiednie słowo?) zagrać w grę "Amok" autorstwa Szymona Piechy. Jest to solo gra (nowa wersja pozwala zagrać już większej ilości graczy), gdzie wcielamy się w psychopatycznego mordercę, który chce pozabijać jak najwięcej się da. Czyli taki papierowy symulator gier "Postal" i "Hatred". Efekt można zobaczyć tutaj. Ale ostrzeżenie - jest we wpisie wiele scen przemocy i wiele niepoprawności politycznej. I nie, nie będę się bawił w moralną ocenę gry, pozostawiam to każdemu indywidualnie.

Klimat bardziej CRPG. Przeszedłem pierwszą część gry "Ishar". Przy okazji zrobiłem chyba najlepszy poradnik w internecie (ach, ta skromność). Jeżeli kogoś interesuje, zapraszam tutaj.

Na koniec wpis filmowy, czyli o filmie który ostatnio najwięcej namieszał w fandomowym świecie. Zapraszam na moją recenzję "Mad Maxa".

Oczywiście, zapraszam też na fanpejdża Erpegowego Piekiełka, gdzie znajdziecie najnowsze erpegowe wiadomości :)

Komentarze pod tą notką zostały zablokowane przez autora.