string(15) ""
» Blog » Magazyn Valkirii - mamy gazetę
17-11-2008 17:56

Magazyn Valkirii - mamy gazetę

Odsłony: 0

Stało się!

Spośród stu podań i legend valkiryjczyków jedno marzenie stało się prawdą.

Otóż P-anie i P-anowie: Valkiria Network jest pierwszym w Polsce portalem internetowym, który wydaje swoją własną, niezależną gazetę. Jest to magazyn o początkowym nakładzie 12 tysięcy egz. - w planach jest stanie się dwutygodnikiem.

Magazyn Valkirii jest całkowicie bezpłatny dostać go można na wybranych imprezach związanych z fantastyką oraz grami komputerowymi oraz jako dodatek do zamówienia w niektórych sklepach. To na początek :).

Artut wrote: Postanowiliśmy zebrać wszystkie najlepsze teksty opublikowane na łamach naszego portalu i udostępniać je bezpłatnie w formie papierowego czasopisma i pliku PDF.

That's all.

Od siebie dodam jeszcze, że pomimo kilku wpadek (np. "zaartutowanie" kilu pierwszych stron) magazyn na papierze prezentuje się genialnie. Jego format (w sensie rozmiaru) to format niewiele mniejszy Tygodnika Powszechnego (a chyba każdy wie, że to stosunkowo duża gazeta), lecz trochę większy od Wyborczej.

Zapraszamy do polowania na papierową wersję lub odwiedziny na stronie Magazynu:
www.magazyn.valkiria.net

Komentarze


~VS

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
>Gerard Heime
www.rpg.valkiria.net Cudo toto nie jest, ale dział rpg: tak ;p.

>Sil
O jezusmaria a tak nam zależało właśnie na Tobie (kimkolwiek byś nie był). Ograniczenie wynikające z obowiązku rejestracji ładnie konfiguruje nam target :).

18-11-2008 18:46
~heh

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Konfiguracja targetu -> LOL
18-11-2008 23:36
Micronus
   
Ocena:
+6
MacKotek napisał: "A moje kontakty z waszymi użytkownikami ograniczały się do bardzo bezpośrednich i bolesnych." - ZUY dotyk boli przez całe życie:D
19-11-2008 06:51
ajfel
    autoryzacja w celu pobrania darmowego magazynu?!
Ocena:
+3
A cóż to za archaiczne metody...
Sami sobie szkodzą. Nie doda to Vce userów tylko zmniejszy liczbę pobrań pdf'a.

"Konfigurujcie target" dalej :-))))
20-11-2008 21:44
~...

Użytkownik niezarejestrowany
    heh...
Ocena:
+1
ja zaś z koleji mimo iż nie jestem za zadna strona osobiście odczułem niechęć i wrogość Polterowców gdy miałem na sobie v-koszulke zaś jak miałem koszulke poltera to juz zupełnie inna bajka... na co komu takie podziały?
21-11-2008 00:18
15322

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
-2
Na pokaz a na co :). Bo Valkiria jest zła, nie padła chociaż miała paść i jeszcze nie tylko, że dalej prowadzi politykę otwartych drzwi to jeszcze działa.

Jeżeli ktoś nie chce mieć konta na Valkirii/nie chce mu się zarejestrować/zalogować:

Magazyn MSV nie jest przeznaczony dla niego. Ot, tyle.
21-11-2008 07:36
Wojteq
   
Ocena:
+3
"Drogi potencjalny nasz userze, który błąkając się po sieci, przypadkowo natrafił na newsa, że wydaliśmy (z dumą!) papierową gazetkę wraz z pdf-em i chciałeś się zapoznać z tym przekrojowym dziełem, by lepiej poznać Valkirię. Jednakże, jeśli nie chcesz dodać swojego profilu do naszej bazy użytkowników, wiedz że pocałować nas w pośladki możesz i pdf tylko przez szybkę polizać, gdyż nie jest ona przeznaczona dla Ciebie, ty sparszywiały leniu!"

:)

"Magazyn MSV nie jest przeznaczony dla niego. Ot, tyle."

Skoro magazyn ów przeznaczony jest tylko dla tych, którzy mają konta na Valkirii, to po kiego reklamujesz go poza V? Ci, co będą zainteresowani (czytaj: skłonni do zalogowania się), sami newsa na V-ce znajdą. Gdzie tutaj sens?
21-11-2008 09:20
~Faszysta z reklamowej sekty

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+2
Faszystowsko-reklamowo-sekciarski serVis odblokował możliwość ściągania PDFa. Teraz nie trzeba się rejestrować, żeby ściągnąć magazyn z http://magazyn.valkiria.net
21-11-2008 11:32
Micronus
   
Ocena:
0
"nie padła chociaż miała paść i jeszcze nie tylko, że dalej prowadzi politykę otwartych drzwi to jeszcze działa."

Paść nie padła, bo póki działa serwer i R2T na tym zarabia to i strona powisi, ale dawna potęga stała się maszynką do zgarniania fantów od dystrybutorów i miejscem do publikacji prasówek, bo wartościowe newsy z całego tygodnia to na palcach jednej ręki. Komjuniti nie żyje, redaktorów i newsmanów nie ma spoza grona przyjaciół królika, więc jedno Vielkie LOL.
Nie przepadam za sporą częścią redakcji P, ale jako portal fantastyczny, merytorycznie wali Vke w kakaowe oko. Niestety brak tu Vkowego luzu i poczucia humoru, a za dużo napinania zwieraczy.
21-11-2008 17:15

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.