» Blog » Luźne myśli o kanale gamingowym
22-10-2022 00:12

Luźne myśli o kanale gamingowym

Odsłony: 54

Hej ;-)

Tak mnie naszło… chyba jednak reaktywuję (znowu? xD) kanał o grach komputerowych. Tym razem głośność powinna być w miarę ok nawet bez napisów, więc z nich raczej zrezygnuję – strasznie długo się z nimi męczyłem. Mam nadzieję, że społeczność osób niesłyszących się na mnie nie pogniewa?

Jutro powinienem wrzucić następny filmik i postaram się częściej wrzucać na kanał. Może nawet dwa razy w tygodniu, z dwóch różnych gier?

Bardzo chciałbym też zrobić serię z pierwszym Kangurkiem Kao – jest to pierwsza gra komputerowa, w którą kiedykolwiek zagrałem (wraz z TR4: The Last Revelation). 

Ogólnie problem jest też nieco taki, że w sumie średnio lubię i gry komputerowe, i nagrywanie filmików? Znaczy, gry są okej, choć muszę się do nich ciut zmuszać (efekt przejścia na Linuksa w liceum? xD). A filmiki, hm… to chyba nie do końca moje medium? Miałem nadzieję, że YT mnie ciut zmotywuje do grania, ale chyba póki co tak nie było?

Z drugiej strony, czy gry jako medium nie oferują pewnych doświadczeń i lekcji, które są, no cóż… po prostu cenne i wartościowe? I głupio byłoby się od tego odgradzać?

Eh, ni wim… xD

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Kaworu92
   
Ocena:
0

Eh, 4 w nocy, a ja dalej nie mogę zasnąć xD :( Jakbym wiedział, to bym przez tę bezsenną noc wrzucił filmik na YT... :'(

22-10-2022 04:04
Exar
   
Ocena:
0

W Warhammera pograj :).

22-10-2022 07:05
Kaworu92
   
Ocena:
0

W sensie TTRPG? xD Bo inny raczej mnie nie kręci... xD ;-) Wink wink :-P ;-)

22-10-2022 11:48
Kaworu92
   
Ocena:
0

Z innych wieści, sekcja "o mnie" na mojej Polter-stronie zawiera też podsekcję "linki" teraz ;-) Do bloga o książkach, drugiego o RPG po angielsku i do mojego kanału gamingowego :-P LOL, dużo się tego porobiło xD

22-10-2022 11:51

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.