Lure of the Expanse

Wieści

Pokusa Rogue Tradera

Pokusa Rogue Tradera

14-01-2010 12:46 | AdamWaskiewicz
Na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games zamieszczone zostały informacje o kolejnym dodatku do systemu Rogue Trader, osadzonego w realiach Warhammera 40.000. Lure of the Expanse to zestaw trzech przygód, które umożliwią postaciom uzyskanie niewyobrażalnych bogactw - jeśli zdołają one pokonać wrogów, będących na ich tropie. » więcej
Pogański ślad

Pogański ślad

10-02-2010 12:12 | AdamWaskiewicz | Komentarze: 0
W kolejnym tekście przybliżającym kampanię Lure of the Expanse do systemu Rogue Trader, osadzonego w realiach Warhammera 40.000, poznamy nieco informacji o zamieszczonej w dodatku przygodzie The Heathen Trail. Postacie muszą wędrować daleko poza granice Imperium, na planetę, gdzie zamiast Imperatorowi, mieszkańcy oddają cześć tajemniczym królom-kapłanom.
Przygotować się do wypłynięcia!

Przygotować się do wypłynięcia!

24-03-2010 09:39 | AdamWaskiewicz
Jak informuje wydawnictwo Fantasy Flight Games, Lure of the Expanse, pierwsza kampania do systemu Rogue Trader, osadzonego w realiach Warhammera 40.000, trafi do sprzedaży już w tym tygodniu. Na stronie wydawnictwa można poznać kolejne informacje na jej temat. Tym razem dowiemy się nieco o przeciwnikach, jakim bohaterowie będą musieli stawić czoła w pogoni za legendarnym bogactwem. » więcej
Węzeł Zdrajcy - przygoda do Rogue Tradera

Węzeł Zdrajcy - przygoda do Rogue Tradera

27-05-2010 10:31 | AdamWaskiewicz | Komentarze: 0
Na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games zamieszczony został Węzeł Zdrajcy, przygoda do systemu Rogue Trader. Scenariusz pomyślany jako rozszerzenie kampanii Lure of the Expanse, po pewnych modyfikacjach może zostać także wykorzystany jako podstawa samodzielnej przygody.
Aktualizacja erraty do Rogue Tradera

Aktualizacja erraty do Rogue Tradera

30-09-2010 21:31 | AdamWaskiewicz | Komentarze: 0
Na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games zamieszczona została aktualizacja erraty do osadzonego w realiach Warhammera 40.000 systemu Rogue Trader. Obejmuje ona podręcznik podstawowy oraz dodatki Lure of the Expanse i Into the Storm. Zawiera także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące systemu.