» Baza RPG » RPG zagraniczne » Lost Empires of Faerun

Lost Empires of Faerun

Ruiny i pozostałości po niegdyś potężnych narodach spoczywają rozproszone na ziemiach Faerunu. Ukryte w pyle krypty i przejścia do tych onieśmielających monumentów, wielkich skarbów i straszliwych niebezpieczeństw czekają na odkrycie. Tylko odważni odkrywcy uzbrojeni w odwagę i wyposażenie z wiedzą porywają się na ujawnianie najstarszych sekretów settingu Zapomnianych Krain.

Po raz pierwszy, tajemnice minionych imperiów świata Zapomnianych Krain zostały spisane w jednym wyczerpującym podręczniku. Dla graczy umieszczono nowe możliwości kreacji i rozwoju postaci, które chcą zająć się przemierzaniem antycznych ruin, takie jak nowe atuty, klasy prestiżowe, magię i wyposażenie. Dla Mistrzów Podziemi, ta książka zawiera nowe materiały związane z ruinami, włączając w to zasady, jak stworzyć i kierować kampanią opartą na ruinach, ponad tuzin szczegółowo opisanych lokacji do przygód z mapami, potworów i artefaktów.


Lost Empires of Faerun zawiera pięć nowych klas prestiżowych, 16 nowych atutów oraz 29 nowych potworów.

Aby użyć tego dodatku, potrzebujesz Zapomniane Krainy: Opis Świata, Podręcznik Gracza, Przewodnik Mistrza Podziemi oraz Księgę Potworów. Podręcznik do D&D 3.5.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.