» Blog » Lista książek naukowych na mojej Wikistronie
13-05-2023 00:49

Lista książek naukowych na mojej Wikistronie

W działach: Wikipedia | Odsłony: 80

Hej! :3

Nie wiem czy kogoś to interesuje, ale opublikowałem na mojej podstronie na Wikipedii listę książek, do których w razie czego mogę zajrzeć, jeśli będzie to potrzebne innym Wikipedystom. Link jest tutaj. Dodałem też je w Wikipedia:Biblioteka

Ogólnie ciut mi smutno? Mam ponad 500 książek w swoim księgozbiorze, ale takich naukowych jest wybitnie mało. Dodatkowo przypomina mi to wszystko znowu, że nie jestem wykształcony i moje zrozumienie świata, w którym żyje nie jest tak głębokie, jak by mogło być.

Nie wiem, może jak zwolnię ciut miejsca na półkach, to kupię se używaną encyklopedię biologii w 13 tomach? XD Miałbym ją bodaj jako jedyny Wikipedysta… xD

Eh, fajno by było zostać naukowcem :’(

PS. Fajnie by było ciut ruszyć z kopyta z tłumaczeniami dla polskiej Wikipedii. Nie wiem, może jak przetłumaczę Exalteda na Fate, to będę miał wolny slot???

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Kaworu92
   
Ocena:
0

Hm... jak teraz o tym myślę... mam ciut publikacji o filozofii i książek edukacyjnych o nazizmie, bo edukacja to klucz do zmiany świata na lepsze - myślicie, że też je dodać?

13-05-2023 00:56
Exar
   
Ocena:
+1

Myślimy, że nic to nie zmieni.

PS:

Eh, fajno by było zostać naukowcem :’(

Co stoi na przeszkodzie? Chyba, że mówisz o papierku z uczelni, to wtedy musisz zacząć studia. Ale nie wiem czemu nie mógłbyś samemu badać jakiegoś tematu niewymagającego specjalistycznego sprzętu.

13-05-2023 06:39
Kaworu92
   
Ocena:
0
Sorka, spamuje Wam? :(

A co do bycia naukowcem - wiesz, zawsze chciałem być albo genetykiem, albo nauczycielem biologii w szkole, więc... x_x
13-05-2023 10:09

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.