Lionhead

Wieści

Fable III na X10

Fable III na X10

26-01-2010 15:25 | Marta 'Denae' Matyjewicz | Komentarze: 2
Lionhead zapowiedziało, iż podczas mającego miejsce w lutym wydarzenia - X10 (imprezy promującej gry na Xbox 360), dowiemy się nieco więcej o Fable III. » więcej
Fable III zobaczymy w lutym

Fable III zobaczymy w lutym

27-01-2010 22:35 | Cubuk | Komentarze: 0
Studio Lionhead postanowiło wreszcie dać o sobie znać na rynku gier i ogłosiło nowe dzieło - Fable III. Ujawniono również, że zostanie ono przedstawione opinii publicznej za miesiąc. Będzie to miało miejsce 10-11 lutego, w San Francisco, gdzie odbędzie się impreza X10. Na niej będzie można obejrzeć prezentację z Fable III oraz innych gier tych twórców, takich jak Crackdown 2, Splinter Cell: Conviction, oraz Halo: Reach.

Nie wiemy, czy gra wyjdzie na PC, czy tylko na konsole.
Rzut oka na Fable III

Rzut oka na Fable III

12-02-2010 15:40 | Marta 'Denae' Matyjewicz | Komentarze: 0
Jeżeli jesteście ciekawi co tam słychać w Albionie, mamy dla Was porcję screenów i pamiętnik developera, dzięki któremu możecie zaspokoić głód wiedzy. » więcej
Fable III - multiplayer między PC a X360?

Fable III - multiplayer między PC a X360?

07-03-2010 20:17 | Cubuk | Komentarze: 2
Studio Lionhead wzbudziło powszechne zaskoczenie pewną ciekawą nowinką. Otóż tworzone jeszcze Fable III ma wykorzystywać tryb multiplayer pomiędzy platformami! Oznacza to, że będziemy mogli na PC grać w co-opie z kolegą, który tymczasem korzysta z Xboksa 360… Choć na razie to tylko plotka, jednak swoje źródło ma w pokazanym powyżej screenie. Poszukiwany jest projektant-programista, który umożliwiłby takie multi w Fable III. Jednakże po jakimś czasie treść ogłoszenia została zmieniona, nie wiadomo zatem, czy idea doczeka się zrealizowania.

"Kochanie, chcesz dziecko? Zagrajmy w Fable III"

13-04-2010 12:10 | Cubuk | Komentarze: 2
Tworzone przez Petera Molyneux Fable III będzie miało zaimplementowany specjalny system, który będzie dawał nam kontrolę nad gestykulacją postaci. Będzie się to odbywało za pomocą klawiszy, których częstość naciskania oraz kontekst będzie nam pozwalało na wrogie, nieprzyjemne ściśnięcie czyjegoś ramienia lub delikatne, przyjacielskie gładzenie. Jak dodaje Peter, to jeszcze nie wszystko. Jako że będzie dostępny tryb co-op, taka żywa i realistyczna interakcja będzie możliwa również pomiędzy graczami. Dodatkowo, gracze będą mogli zakładać własne domy, podróżować, a nawet... wydawać potomstwo!

Pomysł brzmi jednocześnie tak zachęcająco, jak i dziwnie. Na razie są to tylko spekulacje, jak będzie naprawdę - nie wiadomo.
Fable III potwierdzone dla PC

Fable III potwierdzone dla PC

21-05-2010 17:35 | Michał 'Charger' Mularski | Komentarze: 0
Irytowało was, że Fable II nie zawitał nigdy na pospolitych blaszakach, jak jego poprzednik? Baliście się, że taki sam los spotka trzecią odsłonę serii? Jeśli tak, mamy dla was dobrą wiadomość. Po miesiącach domysłów i niepewności Lionhead oficjalnie potwierdził wydanie Fable III na komputery osobiste. Nasza podróż, by zostać władcą Albionu, rozpocznie się jeszcze przed końcem tego roku.

Więcej w rozszerzeniu. » więcej
Nowy dziennik dewelopera z Fable III

Nowy dziennik dewelopera z Fable III

24-05-2010 17:00 | Michał 'Charger' Mularski | Komentarze: 0
Po tym, jak parę dni temu oficjalnie potwierdzono, iż Fable III nie będzie tytułem ekskluzywnym dla Xbox 360 - posiadacze PC będą mieli powody do radości. I mimo, że nie mamy jeszcze zbyt wiele szczegółów dotyczących wersji na blaszaka, to warto już teraz bliżej przyjrzeć się produkcji. Studio Lionhead opublikowało niedawno tak zwany "Dziennik Dewelopera", który uchyla rąbka tajemnicy otaczającej projekt.

Materiał filmowy znajdziecie w rozszerzeniu wieści. » więcej
Homoseksualiści będą mogli adoptować dzieci w Fable III

Homoseksualiści będą mogli adoptować dzieci w Fable III

18-06-2010 11:07 | Michał 'Charger' Mularski | Komentarze: 17
Peter Molyneux potwierdził ostatnio, że gracze będą mogli zawierać związki w trybie kooperacji w Fable III. Szef studia Lionhead omówił możliwość uprawiania wirtualnego seksu i posiadania dzieci z kimś z naszej listy znajomych. Co więcej, możliwe będą związki homoseksualne. Takie pary będą miały możliwość adopcji dzieci w grze.

Więcej w rozszerzeniu. » więcej